متخصص جراحی فک و صورت

متخصص جراحی فک و صورت

31 اردیبهشت ، 1401
کلینیک ایران نوین

متخصص جراحی فک و صورت

جراحی فک و صورت یک جراحی تخصصی است که جراح با هدف اصلاح انواع ناهنجاری های کلی و جزئی دندان ها و اسکلت های فک که شامل ردیف نبودن دندان ها و عدم تراز فک ها است ، انجام می دهد . این عمل از جمله عمل های جراحی زیبایی دهان به شمار می آید.

با موفقیت عمل جراحی فک و صورت ، جویدن ، صحبت کردن و نفس کشیدن بیمار به طور قابل ملاحظه ای بهبود می یابد .

علاوه بر بهبود مشکلات عملکردی فرد در عمل فک و صورت ، ظاهر چهره بیمار نیز به طور موثری بهبود می یابد .

بهترین متخصص جراحی فک و صورت

بهترین متخصص جراحی های فک و صورت ، تعیین می کند کدام عمل برای بیمار مناسب خواهد بود و خود مسئولیت عمل جراحی زیبایی را بر عهده می گیرد .

به دلیل طولانی بودن زمان درمان مشکلات فک و صورت و نیز هزینه بر بودن آن برای بیمار ، متخصص جراحی فک و صورت تلاش می کند تا  زمان و هزینه ی جراحی فک و صورت را برای بیمار به طور کامل برآورد نماید  .

متخصص جراحی فک و صورت با دانش فنی خود ، آگاهی از جدید ترین و کم عارضه ترین روش ها درمانی و با استفاده از تجهیزات و امکانات مدرن و با کیفیت کلینیک به رفع مشکلات فک و صورت بیماران می پردازد .

متخصص جراحی فک و صورت با همکاری دندانپزشک و ارتودنتیست تعیین می کند که بیمار به چه نوع اصلاح عملکردی نیاز دارد  .

متخصص جراحی زیبایی فک و صورت قبل از اقدام به انجام هرگونه عمل درمانی بر روی بیمار ، وضعیت و سلامت بیمار را با بررسی ها و آزمایشات لازمه مورد ارزیابی و تحت نظر قرار می دهد .

همچنین این متخصص ، با تعیین وقت های مشخص ، به ویزیت منظم بیمار پس از عمل پرداخته تا روند بهبود سلامتی و ظاهر فرد را تحت کنترل قرار دهد .

متعهد و مسئول بودن همه جانبه ی متخصص عمل زیبایی فک و صورت از جمله ویژگی های مهم یک جراح ماهر در عمل حساس فک و صورت می باشد.

تجربه و مهارت لازم جهت جراحی های فک و صورت در متخصص عمل زیبایی فک تنها با انجام عمل های متعدد در طی سال های خدمت رسانی به بیماران حاصل می گردد ، از این رو موفقیت حاصل از عمل فک و صورت تنها توسط متخصص باتجربه و دارای مهارت لازم ایجاد خواهد شد .

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X