دانستنی ها درباره فیلرهای چین و چروک

دانستنی ها درباره فیلرهای چین و چروک

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

دانستنی ها درباره فیلرهای چین و چروک

از بین بردن چروک صورت

وقتی سن بالا می رود یکی از مشکلاتی که افراد با آن درگیر هستند بروز چین و چروک هایی بر روی صورت می باشد. اما خوشبختانه ما در دوره ای زندگی می کنیم که به راحتی و بدون هیچ مشکلی میتوان به درمان بسیاری از مسائلی که در زندگی از آن ناراضی هستیم بپردازیم. فیلرهای چین و چروک یکی از بهترین راه هایی است که پیش روی بیماران قرار دارد و افراد می توانند با کمک آن و با تزریق چربی در ناحیه مورد نظر از شر چین و چروک های خود خلاص شوند. دقت داشته باشید که روش های دیگری برای تزریق وجود دارد و این انتخاب به پزشک و معیارهای شما و همچنین بودجه در نظر گرفته شده نیز دارد.

 تزریق فیلرهای چین و چروک

اما همانطور که گفته شد هنگامی که میخواهید از روش تزریق فیلرهای چین و چروک برای از بین بردن انها استفاده کنید باید بدانید که روش های زیادی برای تزریق وجود دارد از جمله چربی ها و ژل ها و... که انتخاب آنها به بررسی های پزشک بستگی دارد. همچنین باید بدانید که تزریق این فیلرها به دقت و تجربه زیادی نیاز دارد زیرا تزریق اشتباه می تواند مشکلات بسیار زیادی را برای بیمار به همراه داشته باشد. از همین رو دقت داشته باشید که پزشکی متخصص، با تجربه، ماهر و آگاه به جدیدترین متدهای روز دنیا را انتخاب کنید تا به آن چیزی که میخواهید دست پیدا کنید.

تزریق بوتاکس در صورت

اگر که برای فیلرهای چین و چروک در نظر دارید که از تزریق بوتاکس صورت استفاده کنید باید بدانید که این ژل از سم بوتولیسم تهیه می شود و مقدار کم آن در جهت دارویی کاربردهای بسیار زیادی دارد. در این تزریق، ناحیه مورد نظر برای مدت کوتاهی حداکثر 6 ماه فلج شده و فرد میتواند ظاهری زیبا و عاری از هرگونه چین و چروک را به همراه داشته باشد. اگر در نظر دارید که از این روش استفاده کنید نباید از اهمیت نقش پزشک غافل شوید زیرا تزریق بیش از حد ان میتواند مشکل ساز شود همچنین باید بدانید که پزشک آنقدر در انجام این کار مهارت دارد که تزریق را در ناحیه ای درست انجام دهد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X