جوانسازی پوست با درماپن یا درمارولر

جوانسازی پوست با درماپن یا درمارولر

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

جوانسازی پوست با درماپن یا درمارولر

جوانسازی پوست با درمارولر

حتما دیده اید که یکی از نشانه های پیری بروز چین و چروک هایی بر روی پوست صورت می باشد. از همین رو افراد پس از مواجه با این مسئله در به در به دنبال راه حلی برای درمان این مشکل هستند. همانطور که میدانید راه های بسیار زیادی برای درمان پیش روی بیماران قرار دارد اما مسئله مهم این است که شما با توجه به پوست و بودجه خود روشی مناسب را انتخاب کنید. جوانسازی پوست با درماپن یکی از روش هایی است که امروزه کاربرد زیادی دارد و مورد توجه قرار گرفته است. در این روش بخش ملانین سازی و کلاژن سازی پوست تحریک می شود و ظاهری زیبا و بسیار شاداب را برای آنان به همراه می آورد. درباره دستگاه درمارولر بیشتر بدانید!

اثر درماپن برای بازسازی پوست

وقتی افراد در نظر میگیرند تا از یک روش درمانی برای رسیدن به نتیجه دلخواه استفاده کنند مطمئنا باید نسبت به تمامی اتفاقاتی که در آن رخ می دهد و تمام مسائل مربوط به آن اطلاعات بدست آورند. برای بازسازی پوست با استفاده از روش درماپن شما می توانید در رفع بسیاری از مشکلات از جمله ترک های پوستی، بستن منافذ باز پوست، لک های پوستی ، چین و چروک ها و همچنین از بین بردن جای زخم و جای جوش بپردازید و به طور کلی پوستی زیبا و صاف و برای خود به همراه بیاورید.

چگونگی عملکرد درماپن

اگر بخواهیم به چگونگی انجام و عملکرد این روش بپردازیم باید بگوییم که پس از انتخاب پزشک متخصص، او با استفاده از غلتکی که از سوزن های بسیار ریز تشکیل شده است روی پوست خراش هایی را ایجاد می کند، این حرکت ها باعث تحریک پوست شده و ترمیم و بازسازی را آغاز می کند. در واقع سوزن های موجود بر روی آن غلتک به لایه های دوم پوست نفوذ می کنند و در این فرایند کلاژن و الاستین تولید خود را آغاز می کنند و به درمان جای زخم، جوش و سایر عارضه های پوستی میپردازند. این روش کاملا بدون درد بوده اما در برخی موارد از کرم های بیحسی استفاده می کنند. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X