بهترین روش برداشت خال صورت

بهترین روش برداشت خال صورت

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین روش برداشت خال صورت

انواع روش های برداشت خال

امروزه متوجه شده اید که افراد از هر راهی برای رسیدن به زیبایی دلخواهی که همواره آرزویش را داشته اند استفاده می کنند. برداشت خال یکی دیگر از کارهایی است که افراد انجام می دهند و همواره تاثیرات مثبتی بر روی قیافه انها نیز دارد. در واقع برخی از خال ها به شکلی بسیار زشت بر روی صورت قرار گرفته اند که برداشتن انها بسیار مفید و لازم است. اما با توجه به پیشرفت هایی که در علم پزشکی صورت گرفته روش هایی مختلفی برای برداشتن خال وجود دارد که اگر بخواهیم به برخی از آنها اشاره کنیم باید لیزر، روش های طبیعی، جراحی را نام ببریم.

برداشتن خال سطحی با لیزر

همانطور که گفته یکی از روش های برداشت خال استفاده از لیزر میباشد. لیزر با توجه به نتایج بسیار خوبی که در سال های اخیر برای افراد به همراه داشته توانسته جایگاه بسیار خوبی برای خود در بین عموم مردم فراهم کند. اما برداشتن خال با لیزر چگونه عمل می کند؟ باید بدانید که این عمل تقریبا در سه جلسه انجام می شود و برای خال های صاف و یا قهوه ای و یا سیاه رنگ نتیجه خوبی را به همراه دارد. در این روش اشعه لیزر به طور مستقیم بر روی خال تابیده می شود و پس از گرم شدن باعث ترکیدن آن می شود. دقت داشته باشید این روش هیچگونه دردی را برای بیمار ندارد و حتی هیچ نیازی به بخیه و پانسمان نیز نمی باشد.

برداشتن خال گوشتی با نخ

روش های بسیار زیادی برای برداشت خال وجود دارد اما تاکنون در رابطه با برداشتن خال گوشتی با نخ چیزی شنیده اید؟ در این رابطه باید بگوییم حتما باید به پزشکی متخصص و با تجربه مراجعه کنید زیرا دست زدن به خال گوشتی مقداری میتواند خطرناک باشد. از طرف دیگر این سوال ایجاد می شود که برداشتن خال گوشتی با نخ چگونه امکان پذیر است. در رابطه با این مسئله باید بگوییم که پزشک مربوطه پس از استریل کردن نخ های مخصوص پزشکی آنها را در اطراف خال قرار میدهد و با فشار دادن و کشیدن آن بر روی خال سعی در برداشتن و یا ترکاندن آن می کند. این روش تقریبا هیچگونه دردی را برای بیمار به همراه ندارد حتی هیچ نیازی به بخیه و پانسمان نیز نمی باشد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X