هزینه آبرسانی پوست در کلینیک زیبایی

هزینه آبرسانی پوست در کلینیک زیبایی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

هزینه آبرسانی پوست در کلینیک زیبایی

یکی از مشکلاتی که برای پوست صورت برخی از افراد ایجاد می گردد خشکی پوست می باشد که این خشکی پوست خود  زمینه ساز بروز چین و چروک در آن خواهد شد بنابراین یکی از راه های متداول رفع این خشکی آبرسانی به پوست می باشد که این کار باعث لایه برداری و پاکسازی پوست و مرطوب شدن و افزایش لطافت در آن خواهد شد اما هزینه آبرسانی پوست در کلینیک زیبایی چه میزان می باشد.

آبرسانی پوست

در روش آبرسانی به پوست جهت رفع خشکی پوست متخصص با تزریق سرم های ترکیبی و انواع ویتامین ها و محلول نمک باعث لایه برداری متعادل پوست خواهد شد و با تامین شدن مواد مغذی و رطوبت پوست و جذب این مواد توسط پوست در لایه های میانی مخصوصا در فصل های خشک سال مثل پاییز و زمستان خشکی پوست رفع می گردد و پوست نرم و شاداب می گردد. از حمله مزایای آبرسانی به پوست می توان به موارد زیر اشاره کرد: - آبرسانی به پوست روشی موثر جهت رفع خشکی ایجاد شده در پوست می باشد که برای فرد کاملا بی خطر خواهد بود. - پس از انجام آبرسانی فرد به استراحت و دوره نقاهت نیاز نخواهد داشت. - با استفاده از این روش چین و چروک و ظاهر پوست بهبود پیدا می نماید. آبرسانی به پوست جهت رفع مشکلات پوستی با استفاده از روش آبرسانی به پوست می توان مشکلاتی مانند چین و چروک، آفتاب سوختگی، منافذ باز پوست، چربی بیش از حد پوست و جوش را رفع نمود.

هزینه آبرسانی پوست

هزینه آبرسانی پوست در هر کلینیک زیبایی و برای هر بیماری متفاوت خواهد بود و به ناحیه تحت درمان، نوع مشکلات پوستی، تعداد جلسات درمانی ،  نوع سرم های تزریق شده، دستمزد متخصص و تعرفه کلینیک ها بستگی خواهد داشت. آبرسانی به پوست هم برای مردان و هم زنان بسیار مناسب می باشد و این روش درمانی برای رفع مشکلات پوستی صورت، گردن و دست ها برای تمام افراد مناسب خواهد بود.

 عوارض آبرسانی پوست

آبرسانی به پوست روشی درمانی بدون درد می باشد که باعث تحریک پوست نخواهد شد و در مواردی که پوست فرد دچار سفتی و قرمزی گردد این امر پس از گذشت چند ساعت از آبرسانی از بین خواهد رفت و فرد می تواند با استفاده از کمپرس یخ این قرمزی و سفتی را کاهش دهد. آبرسانی به پوست نه تنها روشی مناسب جهت رفع خشکی پوست در پاییز می باشد بلکه با تزریق مواد مغذی به پوست باعث جوانسازی پوست نیز می گردد و به بازگشت طراوت به پوست کمک می نماید. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X