مناسب ترین نقاط تزریق بوتاکس در صورت

مناسب ترین نقاط تزریق بوتاکس در صورت

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

مناسب ترین نقاط تزریق بوتاکس در صورت

تزریق بوتاکس در صورت

میل به زیبایی از گذشته تا کنون در انسان ها وجود داشته و هنگامی که پیشرفت علم و تکنولوژی تحولی عظیم در رسیدن به این زیبایی ایجاد کرد با اطمینان میتوان گفت که افراد زیادی به آن چیزی که مد نظر داشتند رسیدند. [caption id="attachment_19959" align="aligncenter" width="600"] کاشت مو[/caption] همانطور که میدانید راه های زیادی برای رسیدن به زیبایی و جوانسازی پوست وجود دارد ولی یکی از معروفترین آنها تزریق بوتاکس در صورت می باشد. در واقع پدید آمدن چین و چروک بر روی صورت ایجاب می کند برای رسیدن به جوانی اقداماتی را صورت دهید. اما تاکنون فکر کرده اید که نقاط تزریق بوتاکس کدام نواحی هستند؟ در ادامه با ما همراه باشید به بررسی این مسئله می پردازیم.   [caption id="attachment_19543" align="aligncenter" width="600"] نقاط تزریق بوتاکس[/caption]

 نقاط تزریق بوتاکس برای رفع چروک

در واقع همانطور که میدانید بوتاکس به راحتی میتواند عضلات ناحیه مورد نظر را فلج کند و باعث از بین بردن چین و چروک های موجود بر روی صورت شود. اما نمیتوان این تزریق را در هر ناحیه از صورت انجام داد. از همین رو باید بدانید که بهترین نقاط تزریق بوتاکس برای رفع چروک نواحی گوچه چشم، بالای ابرو و نزدیک لب برای برطرف کردن چین و چروک های صورت می باشد. در واقع برای اینکه بتوانید چین و چروک های هر ناحیه ای که مد نظر دارید نباید دقیقا به همانجا تزریق صورت گیرد بلکه باید فاصله ای وجود دارشته باشد.

هزینه تزریق بوتاکس صورت چقدر است؟

حال در نظر داریم در رابطه با مهم ترین بخش تزریق بوتاکس یعنی هزینه ها صحبت کنیم. شما باید در نظر بگیرید هنگامی که میخواهید برای حذف چروک صورت و یا جوانسازی صورت به سراغ بوتاکس بروید باید بدانید که آیا هزینه های مربوط به آن با بودجه شما همخوانی دارد یا خیر. از همین رو در نظر داریم بگوییم که هزینه این روش به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله اینکه پزشک نقاط تزریق بوتاکس را چگونه مشخص می کند. همچنین از چه موادی برای انجام این تزریق استفاده می کنید و اینکه پزشک چه مقدار از مواد را برای رفع چین و چروک و یا جوانسازی بکار می رود. همچنین باید دقت داشته باشید مهارت پزشک، هزینه کلینیک و علاوه بر این تجهیزات و پرسنل نیز به قیمت تزریق بوتاکس اضافه خواهد شد.
کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X