بهترین جراح بینی گوشتی در تهران و ایران

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران و ایران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران و ایران

بینی هر فردی از سه قسمت تشکیل شده ، استخوان ، غضروف و پوست ، استخوان ها و غضروف ها تشکیل دهنده ی اسکلت بینی بوده و پوست قسمت خارجی و رویی بینی را تشکیل می دهد ، نسبت این سه قسمت به هم ، تعیین کننده ی نوع بینی فرد خواهد بود . در فردی که اسکلت ضخیم تر و قوی تر از پوست باشد ، گفته می شود که نوع بینی فرد استخوانی است و هنگامی که پوست ضخیم تر از اسکلت بینی باشد ، فرد دارای نوع بینی گوشتی است . به دلیل ساختار متفاوت بینی افراد با یکدیگر، جراح بینی گوشتی و جراح بینی استخوانی نیز به تخصص های ویژه ای نیاز دارند.

ویژگی بینی های گوشتی

به طور معمول در بینی های گوشتی به دلیل کوچک و ضعیف بودن اسکلت بینی و ضخیم بودن پوست آن ، بینی قادر به نگه داری پوست کلفت آن نبوده و بینی فرد حالت کوفته و بد شکلی پیدا می کند ، لذا در عمل جراحی زیبایی بینی گوشتی ، جراح با گذاشتن غضروف های کمکی یا گرافت از خود بینی ، به تقویت غضروف ها کمک کرده و پوست بینی را دستکاری نخواهد کرد و فقط با برداشتن چربی ها از قسمت داخلی آن به نازک تر شدن آن کمک می کند .

در عمل رینوپلاستی بینی های گوشتی ، جراح تنها به تقویت غضروف ها می پردازد ، لذا در صورت انجام صحیح و درست این عمل زیبایی ، امکان برگشت بینی گوشتی بسیار کم است .

دستیابی به نتیجه ی مطلوب در عمل زیبایی بینی های گوشتی نیازمند به گذر زمان و انجام درمان های تکمیلی و نیز صبر و حوصله بیمار است .

بهترین جراح بینی گوشتی کیست؟

بهترین جراح بینی گوشتی ، جراحی خواهد بود که قبل از اقدام به هر گونه عملی ، با آزمایشات و بررسی های لازم ، از وضعیت سلامت بیمار اطمینان حاصل نماید و روش عمل جراحی را با توجه به شرایط روحی و جسمی بیمار انتخاب نماید .

جراح بینی گوشتی با بررسی و معاینه ی بینی فرد ، هزینه انجام عمل ، روش انتخابی ، نحوه ی انجام عمل ، هزینه های عمل ، توصیه های مراقبتی قبل و بعد از عمل و نمایی از نتیجه ی نهایی عمل را به طور کامل برای بیمار شرح می دهد .

آگاهی جراح بینی گوشتی از سطح توقعات بیمار از نتیجه ی نهایی عمل بینی ؛ در دستیابی به انتظارات بیمار و ایجاد دید واقع بینانه در او نسبت به نتیجه عمل بسیار موثر خواهد بود .

از آنجا که در مورد عمل جراحی بینی گوشتی ، امکان برگشت چربی هایی که جهت نازک کردن بینی برداشته شده اند ، وجود دارد ، لذا بهترین جراح بینی گوشتی باید پس از انجام عمل زیبایی بینی ، با روش های مناسب  و درمان تکمیلی از برگشت این چربی ها به طور موثری جلوگیری نماید .

دستیابی به نتیجه ی مطلوب در عمل جراحی بینی گوشتی ، به دلیل تغییرات تدریجی و طولانی این نوع بینی ها نیازمند صبر و حوصله بیمار است ، از این رو جراح بینی گوشتی ، باید در فرد با ایجاد آگاهی به نوع بینی و امکانات جراحی ، میزان رضایت مندی را  در او افزایش دهد .

بهترین جراح بینی گوشتی با تکنیک های مناسب جراحی بینی گوشتی ، توصیه نمودن مراقبت های لازم پس از عمل و ویزیت به موقع بیمار ، نتیجه ی دلخواه بیمار از عمل را ایجاد خواهد نمود . منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X