سریع ترین راه حل ترمیم ریشه مو آسیب دیده

سریع ترین راه حل ترمیم ریشه مو آسیب دیده

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

سریع ترین راه حل ترمیم ریشه مو آسیب دیده

موی هر فردی یکی از ارکان زیبایی چهره وی به شمار می آید و هنگامی که مو تحت تاثیر عوامل مختلف دچار نازکی و ریزش می گردد بسیاری از افراد به دلیل توجه به ظاهر خود قبل از ریزش کل موهایشان به فکر ترمیم ریشه مو و تقویت آن خواهند افتاد اما سریع ترین راه حل ترمیم ریشه مو آسیب دیده چیست. عوامل مختلفی چون ژنتیک، اضطراب، بیماری، مصرف داروها، رژیم غذایی ناسالم و استفاده بیش از حد از محصولات شیمیایی حالت دهنده مو باعث می گردند تا مو دچار شکنندگی و ریزش گردد.

ترمیم ریشه مو

هنگامی که مو دچار مشکلات نظیر نازکی و کم پشتی و ریزش می گردد تنها با ترمیم ریشه آن که در زیر پوست سر قرار دارد  و در انتهای ریشه پیاز مو قرار دارد و با رگ های خونی تغذیه می گردد می توان به ترمیم مو پرداخت و عناصر لازم و ضروری جهت حفظ سلامت پیاز مو را برای رشد مو در دسترس آن قرار داد در غیر این صورت روش های موضعی ترمیم مو چندان کارآیی خاصی نخواهند داشت. با استفاده از روش های درمانی که مواد ضروری رشد فولیکول مو را به طور مستقیم به پیاز مو منتقل می نمایند مانند پی آر پی و مزوتراپی می توان مواد ضروری رشد مو مانند ویتامین و پروتئین و املاح معدنی را بدون واسطه و تنها به کمک تزریق به ریشه مو منتقل نمود.

ترمیم ریشه مو با پی آر پی

با استفاده از روش پی آر پی و تزریق پلاسمای غنی شده از پلاکت و سلول های بنیادی که از خون خود بیمار گرفته می شود به صورت تزریق در زیر پوست می توان به ترمیم ریشه موهای آسیب دیده پرداخت بدون آنکه فرد دچار عوارض حساسیت و آلرژی گردد.

ترمیم مو با مزوتراپی

مزوتراپی روشی تزریقی جهت ترمیم ریشه مو می باشد که در این روش عناصر ضروری رشد پیاز مو مانند پروتئین، انواع ویتامین، کراتین، اسیدهای چرب و املاح معدنی طبیعی به طور مستقیم به ریشه مو تزریق می گردد تا پیاز مو بهتر تغذیه گردد و در مقابل عوامل تخریب از خود مقاومت بیشتری نشان دهد و با سرعت بیشتری به رشد خود ادامه دهد. بهترین روش های درمانی ترمیم ریشه مو درمان هایی خواهند بود که به طور مستقیم به تقویت پیاز مو می پردازند و با تغذیه مناسب پیاز مو موجب می گردند تا پیاز مو رشد مناسب و سریعی داشته باشد و کمتر در فاز استراحت و خواب قرار بگیرد. کلینیک تخصصی ترمیم مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X