کم خطر ترین روش برای تقویت موی ابرو

کم خطر ترین روش برای تقویت موی ابرو

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

کم خطر ترین روش برای تقویت موی ابرو

امروزه داشتن ابروهای پر پشت و پهن مورد پسند تمام افراد می باشد و  ابروی پر پشت این امکان را ایجاد می نماید که بتوان در آن هر گونه مدلی مطابق به فرم صورت فرد ایجاد کرد اما برخی از افراد به دلیل ژنتیک، بالارفتن سن و بیماری موی ابروی نازک و کوتاهی دارند که این امر برای آنها  آزاردهنده خواهد بود و به هر راهی متوسل می شوند تا ابروی خود را تقویت بسازند اما کم خطر ترین روش برای تقویت موی ابرو چیست.

تقویت موی ابرو

با به کار گیری برخی از روش های خانگی و تخصصی می توان به تقویت موهای ضعیف و کم پشت و نازک ابرو پرداخت تا از این طریق پروتئین، انواع ویتامین ها، اسیدهای چرب و آنتی اکسیدان را که موادی ضروری جهت تقویت مو در ابروها هستند جهت تغذیه بهتر به آنها انتقال داد. تقویت ابرو با روش های خانگی با استفاده از برخی روغن های گیاهی مانند روغن کرچک، زیتون، نارگیل، آب پیاز و بذر شنبلیله می توان طی چند هفته به تقویت موی ابرو پرداخت البته این روش های خانگی به مداومت نیاز دارند و با استفاده یک یا چند باره اثری بر روی ابرو نخواهند داشت بلکه باید هفته ها و ماه ها با به کار گیری این روش ها به افزایش و پر پشتی موی ابرو کمک نمود. تقویت موی ابرو با روش های تخصصی و کم خطر یکی از بهترین و کم خطر ترین روش های تقویت ابرو روش مزوتراپی می باشد که در این روش متخصص جهت تقویت موی نازک ابرو از تزریق مواد معدنی، انواع ویتامین ها، پروتئین و اسیدهای آمینه به ریشه موها توسط سوزن های بسیار ریز استفاده می نماید تا این مواد به خوبی جذب فولیکول موهای ابرو گردند و با تغذیه بهتر رشد موها و ضخامت آنها افزایش مناسبی داشته باشد. [caption id="attachment_16214" align="aligncenter" width="1100"] مزوتراپی موی ابرو[/caption]

نکات تقویت ابرو

- موی ابرو نباید به طور مداوم برداشته شود. - در ابرو نباید از لوازم آرایشی بیش از حد استفاده گردد. - ابروها نباید زود به زود رنگ شوند. - مصرف آب به اندازه کافی به پر پشت شدن ابروها کمک می نماید. افرادی که ابروی کم پشت و نازک دارند باید در تمام وعده های غذایی خود یک رژیم سالم داشته باشند و موادی را مصرف نمایند که سرشار از ویتامین C مانند پرتقال و انواع میوه ها، ویتامین E مانند بادام و اسفناج ، پروتئین مانند گوشت، سویا، عدس و سرشار از امگا ۳ مانند ماهی، گردو و تخم مرغ باشد.
کلینیک تخصصی کاشت ابرو،تقویت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X