بهترین جراح زیبایی در تهران و ایران

بهترین جراح زیبایی در تهران و ایران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین جراح زیبایی در تهران و ایران

جراحی های زیبایی طیف وسیعی از عمل های زیبایی را در برمی گیرند ؛ از عمل زیبایی بینی گرفته تا پروتز گذاری سینه و کوچک کردن سایز پا ، همه ی این عمل های حساس و ظریف توسط جراح زیبایی پلاستیک متخصص و با همکاری تیم پزشکی او انجام می شود.

هدف از انجام جراحی های زیبایی

در بسیاری از موارد ، انجام جراحی های زیبایی تنها به منظور زیباسازی و ایجاد ظاهری بهتر نیست ، بلکه فرد به دلیل برخی سوانح و حوادث با نقص عضوی که پیدا می کند ، مجبور به انجام جراحی های زیبایی می شود که نقش ترمیم کنندگی این جراحی های مفید در این نوع موارد مشخص می گردد .

به عنوان مثال در افراد دارای شکاف کام یا همان لب شکری هستند ، جراحی زیبایی لب باعث از بین رفتن نقص این عضو و بهبود کیفیت زندگی او می شود و تاثیر بسیار مثبتی را در زندگی فرد ایفا می کند .

انواع جراحی های زیبایی باید توسط متخصص هر رشته با دقت و ظرافت بالایی صورت پذیرد تا از ایجاد هر گونه عارضه و نتیجه ی نامطلوب در فرد جلوگیری شود  ، به عنوان مثال عمل زیبایی کاشت مو باید توسط پزشک متخصص مو که دارای مهارت و سال ها تجربه بوده و  تحصیلات تکمیلی خود را در رشته های مرتبط با پوست و مو گذرانده است ، صورت پذیرد .

ویژگی های بهترین جراح زیبایی

یک جراح زیبایی باید دارای سابقه ای بیش از ۵ سال تجربه کاری باشد تا در این مدت با انجام عمل های زیبایی متعدد ، مهارت لازم را کسب نموده باشد .

جراح زیبایی باید با توجه به وضعیت سلامت روحی و جسمی فرد ، بهترین و کم عارضه ترین روش را برای جراحی زیبایی مورد نظر انتخاب نماید و تا دستیابی به نتیجه ی مطلوب از عمل زیبایی ، با تعهد و مسئولیت کاری بالا ، بیمار را همراهی نموده و در صورت نیاز به انجام درمان های زیبایی و تکمیلی نیز مبادرت ورزد .

یک جراح زیبایی با سابقه و زبده ، قبل از اقدام به هر عملی ، روش انتخابی ، نحوه ی انجام عمل ، هزینه های عمل ، مراقبت های قبل و بعد از عمل را برای بیمار به طور واضح شرح می دهد و با آگاهی از سطح توقعات بیمار از نتیجه ی عمل زیبایی ، در فرد یک دید واقع بینانه ایجاد می کند تا فرد با این روش پس از عمل ، با دید منطقی تری ، رضایت کاملی از عمل داشته باشد .

جراح زیبایی باید هزینه انجام هر عملی را به صورت منطقی با توجه به مهارت و تجربه ی خود تعیین نماید و از دریافت هزینه های اضافی و تحمیلی از بیمار خودداری نماید.

بررسی روند بهبود و دستیابی به نتیجه عمل جراحی زیبایی ، باید از زمان قبل از عمل تا پس از انجام عمل با ویزیت های منظم و به موقع ، تحت نظر جراح زیبایی قرار داشته باشد .

انجام جراحی زیبایی در کلینیک تخصصی

در صورتی که جراح تشخیص دهد که با توجه به شرایط بیمار ، خطرات انجام عمل زیبایی مورد نظر برای بیمار بیش از منافع آن است ، پزشک با توصیف این خطرات برای بیمار باید او را از انجام این عمل زیبایی منصرف کرده و در صورت امکان باید از روش های مناسب دیگر و کم خطرتری استفاده نماید .

با مراجعه با مراکز و کلینیک های معتبر زیبایی می توان با بررسی سوابق ، تجربه و مهارت جراحان مختلف ، به انتخاب بهترین جراح زیبایی عمل مورد نظر خود دست یافت .

بهترین جراح زیبایی را با  پرس و جو کردن از دوستان ، همکاران و خانواده ی خود و نیز مراجعه به سایت های معتبر پزشکی انتخاب کنید . منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X