بهترین روش شستن پروتز مو

بهترین روش شستن پروتز مو

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین روش شستن پروتز مو

گر چه کاشت مو بهترین و تنهاترین روش ایجاد موی دائمی در افرادی می باشد که به ریزش موی بدون بازگشت دچار شده اند اما برخی از افرادی که دچار ریزش مو شده اند به دلیل محدودیت ها و بیماری نمی توانند کاشت مو انجام دهند بنابراین پروتز مو یکی از گزینه هایی می باشد که این افراد می توانند جهت کاشت مو در سر خود انتخاب نمایند و حال باید ببینیم بهترین روش شستن پروتز مو چیست.

پروتز مو

در روش پروتز مو جهت کاشت مو موهایی از جنس و همرنگ موهای خود فرد انتخاب می گردد و این موها که با از جنس مصنوعی و یا موی طبیعی دیگران هستند بر روی لایه ای شبیه سازی شده از پوست انسان کاشته می شوند و پس از قرار دادن موی خود فرد لابه لای آنها این پروتز بر روی سر با استفاده از چسب مخصوص فیکس می گردد.

مزایای پروتز مو

- در پروتز مو از جراحی و بخیه استفاده نمی گردد. - در این روش به برداشت مو از بانک موی فرد نیاز نخواهد بود. - پس از انجام پروتز فرد به دوره نقاهت نیاز نخواهد داشت. - در این روش موهای پروتز بسیار طبیعی خواهند بود و خط رویش موها نیز بسیار طبیعی طراحی می گردد.

شستن پروتز مو

موهای پروتز بسیار مشابه موهای خود فرد هستند و به همان نگهداری که برای موی طبیعی لازم می باشد نیاز دارند اما با این تفاوت که در هنگام شستن پروتز مو باید از چنگ زدن و کشیدن پیش از حد آنها که ممکن است باعث جداسازی آنها از پروتز گردد خودداری شود ، موهای پروتز در هنگام شستشو هیچ مشکلی نخواهند داشت و استحمام چند باره در طول روز با وجود این موها مشکلی ایجاد نخواهد کرد.

بهترین روش نگهداری پروتز مو

- افرادی که پروتز مو دارند نباید بیش از اندازه از اتوی مو و سشوار جهت خشک کردن و حالت دهی این موها استفاده نمایند زیرا حرارت باعث از بین رفتن موها می گردد. - گر چه رنگ کردن این موها بلا مانع می باشد اما باید به تعداد کافی در سال انجام بگیرد زیرا مواد دکلره و رنگ به این موها آسیب جدی وارد می نمایند. - افرادی که پروتز مو دارند باید حتما هنگام خواب اگر از اسپری و تافت و چسب استفاده نموده اند  موی خود را شسته و تمیز نمایند و سپس به خواب بروند. هر فردی که از پروتز مو استفاده نموده است باید نکات مراقبتی و بهداشتی که در مورد موهای خود انجام می داده است را در مورد موهای پروتز خود نیز انجام بدهد تا با رعایت این نکات به درستی عمر مفید موهای خود را افزایش دهد . کلینیک تخصصی تقویت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X