چرا باید لیپوماتیک را حتما در کلینیک های تخصصی انجام دهیم؟

چرا باید لیپوماتیک را حتما در کلینیک های تخصصی انجام دهیم؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

چرا باید لیپوماتیک را حتما در کلینیک های تخصصی انجام دهیم؟

روش لیپوماتیک در مقایسه با دیگر روش های لاغری موضعی یک روش نوین و کم عارضه جهت دستیابی به تناسب اندام در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد . در این روش بافت سلول های چربی اضافه با کمک لوله ای به نام کانولا که توسط برش های جراحی به زیر پوست رانده شده، با حرکات چرخشی، نوسانی و ارتعاشی خود سبب جدا سازی چربی ها از بافت عضلات می گردد ، در نهایت همزمان با جدا سازی چربی ها ،  کانولا چربی ها را نیز به بیرون از بدن تخلیه می کند . بسیاری از افراد غیر متخصص امروزه تحت تبلیغات دروغین اقدام به انجام لیپوماتیک می کنند که به دلیل احتمال ایجاد عوارض، حتماً انجام لیپوماتیک در کلینیک های تخصصی توصیه می شود.

چرا باید عمل لیپوماتیک در کلینیک های تخصصی انجام شود؟

از آنجا که انجام عمل لیپوماتیک یک جراحی تخصصی است و نیازمند به جراحی و بیحسی موضعی دارد ، قبل از عمل باید آزمایش های گوناگونی چون تست خون جهت تشخیص بیماری های مختلف ، بیماری های قلبی عروقی ، دیابت ، انواع عفونت ها و بیماری های سیستم ایمنی بدن توسط پزشک برای بیمار مورد بررسی قرار گیرد .

مراقبت هایی چون پوشیدن گن مناسب ، نحوه ی برخورد با عارضه های متحمل بعد از عمل ، کنترل استرس ، داروهای لازمه ی مصرفی و ویزیت های لازم بعد از عمل نیز باید تحت نظارت پزشک معالج انجام شود .

 از طرف دیگر باید روند بهبود بیمار تحت نظر قرار گیرد و چنانچه فرد دچار عارضه ای گردید با سریعا تحت درمان پزشک معالج خود قرار گیرد ، از این رو ، انجام عمل لیپوماتیک در کلینیک ها و مراکز تخصصی توسط متخصص با تجربه در محیط استریل و بهداشتی باید حتماً صورت پذیرد .

کلینیک تخصصی لیپوماتیک

در عمل لیپوماتیک ، جراح برش هایی در بدن بیمار برای عبور لوله ی کانولا ایجاد می کند ، که قبل از ایجاد برش و بعد از عمل این برش ها باید به طور کامل ضدعفونی و پانسمان گردند تا از عفونت ثانویه بعد از عمل جلوگیری شود .

انجام عمل لیپوماتیک یک جراحی تخصصی بوده که با توجه به انجام برش هایی بر بدن بیمار ، تخلیه چربی ها و مراقبت های لازمه ی قبل و بعد از عمل ، باید این عمل حتما در مراکز تخصصی و توسط پزشک با تجربه صورت پذیرد ، مهارت پزشک در نتیجه ی نهایی  عمل لیپوماتیک بسیار موثر است ، زیرا حرکات دست پزشک است که میزان عمق و حرکت لوله ی کانولا را کنترل می کند .

پزشک با تجربه برای از بین بردن استرس و نگرانی های بعد از عمل ، توصیه و اقدامات لازمه را به بیمار یادآوری می کند و روند بهبود بیمار را مورد بررسی قرار می دهد و در صورت نیاز، به تجویز داروها برای بیمار می پردازد. منبع: کلینیک تخصصی لاغری و تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X