آشنایی با مزایای دستگاه کلاه لیزری

آشنایی با مزایای دستگاه کلاه لیزری

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

آشنایی با مزایای دستگاه کلاه لیزری

ریزش مو یکی از مشکلاتی است که برای بسیاری از افراد در طول زندگی اتفاق می افتد. انواع مختلفی از درمان ها برای کمک به ریزش مو وجود داد که دستگاه کلاه لیزری یکی از این روش ها می باشد. نتایج حاصل از روش لیزر تقویت مو یا دستگاه کلاه لیزری حاکی از آن است که این روش یکی از موفق ترین روش های درمان مشکلات مو می باشد.

دستگاه کلاه لیزری چیست؟

دستگاه کلاه لیزری در واقع از لیزر سطح پایین برای درمان مشکلات مو استفاده می کند. این دستگاه امواج با سطح انرژی و طول موج خاص را برای کمک به ترویج رشد مو به پوست سر انتقال می دهد. منبع نور مورد نیاز برای این دستگاه لیزرهای سرد که دارای حرارت پایین هستند می باشد و به همین دلیل استفاده از آنها آسیبی به فولیکول مو نمی رساند.

عملکرد دستگاه کلاه لیزری چگونه است؟

دستگاه کلاه لیزری یا لیزر رشد مو برای جلوگیری از ریزش مو و درمان آلوپسی آندروژنیک به کار برده می شود. در این روش انرژی لیزر توسط سلول های مو جذب می شود. جذب انرژی توسط فولیکول مو باعث افزایش فعالیت سلولی می گردد و سلول های پیرتر را فعال می کند. در نتیجه این فرآیند ریزش مو متوقف شده و فولیکلول ها وارد مرحله رشد مجدد می گردند. نتایج حاصل از لیزرتراپی مو بسیار رضایت بخش می باشند و در اکثر موارد موجب درمان ریزش مو می گردد.

مدت زمان درمان با دستگاه کلاه لیزری چقدر می باشد؟

نتایج درمان مشکلات پوست و مو با روش های مختلف از جمله لیزر درمانی، تفاوت های اندکی در افراد مختلف دارد و نتیجه درمان در تمامی افراد یکسان نیست. مانند سایر روش ها، دستگاه کلاه لیزری نیز ممکن است در افراد مختلف نتایج متفاوتی داشته باشد و بطور کلی تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان و مدت زمان پاسخگویی به درمان برای تمامی افراد یکسان نیست. با این حال تجربه نشان داده است که به طور متوسط مدت زمان درمان با این روش ممکن است 26 هفته طول بکشد.

هزینه درمان مشکلات مو با استفاده از لیزر

از آنجا که مشکلات مربوط به مو در افراد مختلف یکسان نیست و همینطور کلینیک های مربوط به پوست و مو، خدمات و روشهای متفاوتی د ارند، هزینه درمان ثابت نیس و قبل از مراجعه به پزشک مشخص نمی گردد. علاوه بر این همانطور که گفته شد افراد مختلف به تعداد جلسات متفاوتی برای درمان نیاز دارند که طبیعتاً موجب تغییر هزینه ها خواهد شد. کلینیک تخصصی تقویت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X