بهترین روش کاشت موقت مو

بهترین روش کاشت موقت مو

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین روش کاشت موقت مو

برخی افراد موی قوی و کافی در پشت سر ( بانک موی طبیعی ) جهت پیوند مو ندارند ، برخی افراد هم تنها با کم پشتی موهای خود مشکل دارند ، از این رو این افراد از روش ترمیم مو که کاشت موقت مو می باشد ، استقبال می کنند ، در همین راستا در این مقاله ، بهترین روش کاشت موقت مو مورد بررسی قرار گرفته شده است .

کاشت موقت مو

در عمل زیبایی کاشت موقت مو ، موهایی از جنس الیاف مصنوعی و یا طبیعی در هماهنگی کامل با موهای طبیعی فرد ، با چسب های مخصوص کراتیه روی پوست سر فیکس می گردد که با این موها به راحتی می توان به شنا و استخر رفت . از آنجا که موهای ترمیمی بر روی یک شبکه ی مشبک با قابلیت نفوذ آب و هوا بر روی پوست ، تعبیه می شوند ، فرد بدون نگرانی از ایجاد بوی بد هنگام تعریق ، می تواند در همه ی مکان ها از این موهای ترمیمی استفاده نماید .

کاشت مو موقت به بهترین روش

کاشت مو به روش HRT از بهترین روش های کاشت موقت مو می باشد زیرا در این روش با توجه به نیاز فرد می توان موهای ترمیمی را زیر پوست (در افراد کاملا طاس)، روی پوست (در افراد با طاسی ناحیه ای) و یا در بین موهای طبیعی فرد ( در افراد با کم پشتی مو ) فیکس نمود و از نتایج طبیعی و زیبای آن بهره مند گردید . به دلیل هماهنگی موهای موقت با موهای طبیعی فرد از نظر ؛ رنگ ، حالت ، اندازه و ضخامت با نمونه گیری از موهای طبیعی فرد ، نتایج کاشت موقت مو بسیار طبیعی و غیرقابل تشخیص بوده ، لذا فرد از نتایج کاشت بسیار راضی خواهد بود .

ماندگاری کاشت موی موقت

با توجه به نحوه ی نگه داری از موهای ترمیمی توسط فرد ، معمولا ماندگاری کاشت موقت مو بین 1 الی 3 سال خواهد بود که در صورت ریزش الیاف موهای موقت می توان به ترمیم موهای ریخته شده اقدام کرد و از سوی دیگر فرد می تواند در صورت تمایل ، هر زمان که بخواهد موهای ترمیمی را از روی پوست سر بردارد . کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X