خطرات و عوارض برجسته سازی لب در زنان

خطرات و عوارض برجسته سازی لب در زنان

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

خطرات و عوارض برجسته سازی لب در زنان

عمل های زیبایی از جمله عمل هایی هستند که همواره با خطرات و عوارضی همراه بوده و لازم است فرد قبل از اقدام به عمل با آگاهی از مشکلات عمل انتخابی خود ، به صورت منطقی و با سنجش عواقب عمل ، به آن انجام آن اقدام نماید ، از این رو در این مقاله ، عوارض برجسته سازی لب در زنان مورد بررسی قرار گرفته شده است . در اثر برجسته سازی لب ها ، طراوت و شادابی خاصی به لب ها داده خواهد شد ، همچنین در اثر انجام این عمل ، افرادی که به طور ژنتیکی لب های باریک و کم حجمی دارند ، می توانند به حجم دهی مناسب لب ها دست یافته و به زیباتر شدن آنها کمک کنند .

روش های برجسته سازی لب

به منظور برجسته سازی لب می توان از روش هایی نظیر ؛ تزریق چربی و  ژل ها استفاده کرد ، تزریق چربی و یا ژل از طریق ایجاد بیحسی موضعی به کمک سرنگ های مخصوص و بسیار ظریفی انجام می شود که میزان تزریق ماده ی مورد نظر در عمق مناسب جهت دستیابی به نتایج مطلوب از عمل برجسته سازی لب بسیار موثر می باشد . چربی تزریقی به لب ها ، از نواحی مختلف بدن نظیر ؛ شکم ، ران ، پهلو و... استخراج می شود .

عوارض برجسته سازی لب

چنانچه جهت برجسته سازی لب از تکنیک صحیح تزریق و به مقدار لازم از ژل یا چربی استفاده نشود و پزشک متخصص مهارت و تجربه ی لازم را نداشته باشد و یا اینکه از ژل های نامرغوب و بی کیفیت استفاده شود ، کبودی ، تورم بیش از حد ، برجستگی غیرطبیعی یا به اصطلاح لب اردکی ، عدم تقارن دو طرف لب و پارگی لب به هنگام تزریق ایجاد خواهد شد که هر کدام به تنهایی زیبایی و سلامت فرد با خطرات جدی مواجهه خواهد کرد . جهت موفقیت در عمل زیبایی برجسته سازی لب ، تنها باید به مراکز معتبر و پزشکان متخصص دارای مهارت و تجربه ی لازم در این زمینه مراجعه کرد ، هرگز به خاطر هزینه کم و یا عدم آگاهی ، سلامت و زیبایی خود را به خطر نیندازید . کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X