هزینه و قیمت عمل دماغ برای رفع قوز بینی

هزینه و قیمت عمل دماغ برای رفع قوز بینی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

هزینه و قیمت عمل دماغ برای رفع قوز بینی

عمل های زیبایی بینی از جمله عمل های پرطرفدار میان اقشار مختلف جامعه است ، اما هزینه این عمل بالا است ، از همین رو در این مقاله، قیمت عمل دماغ برای رفع قوز بینی مورد بررسی قرار گرفته شده است . قور بینی یکی از مشکلات بینی است که افراد بسیاری خواهان برطرف کردن آن هستند ، زیرا قوز بینی از نمای نیمرخ سبب نامتناسب شدن صورت می شود و به فرد مخصوصا زنان ، ظاهری مردانه می دهد ، بسیاری از مردان نیز بینی بزرگ و قوزی شکل را نمی پذیرند .

عمل بینی جهت رفع قوز بینی

در عمل دماغ جهت رفع قوز بینی ، غضروف و استخوان تشکیل دهنده پل بینی تراشیده می شود ، در برخی موارد نیز فرو رفتگی بیش از حد محل اتصال پیشانی به بینی باعث می شود ، قوز بینی بزرگتر از حد واقعی به نظر رسد ، لذا در این مورد نیز از گرافت مخصوصی به نام گرافت رادیکس استفاده می گردد تا ضمن حفظ شیب طبیعی بینی ، سبب از بین رفتن قور بینی گردد . در برخی موارد به دلیل فرورفتگی بالا یا پایین روی پل بینی ، قوز بینی ایجاد می شود که به آن قوز بینی کاذب گفته می شود و واقعی نیست ، در این حالت تزریق ژل به نواحی فرو رفته ، باعث از بین رفتن قوز بینی خواهد شد که هزینه این نوع عمل برای برطرف کردن قوز بینی از هزینه جراحی بینی بسیار کمتر خواهد بود ، اما این روش به صورت موقت خواهد بود و بعد از 6 الی 9 ماه ، ژل تزریق شده ، جذب بدن خواهد شد .

هزینه و قیمت عمل دماغ

قیمت عمل دماغ جهت رفع قوز بینی با توجه به نوع جراحی ، دستمزد پزشک متخصص ، دیگر تغییرات انجام شده بر روی بینی ، هزینه های بیمارستان یا کلینیک زیبایی تعیین می شود که در مراکز مختلف به دلیل عدم وجود قانون مشخص جهت قیمت جراحی بینی ، این عمل زیبایی با هزینه های متفاوتی ارائه می شود . هزینه عمل دماغ به دلیل عمل زیبایی و غیرضروری بودن آن ، توسط شرکت های بیمه ، تحت پوشش قرار نخواهد گرفت . کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X