نقش تغذیه در تناسب اندام و پیکرتراشی

نقش تغذیه در تناسب اندام و پیکرتراشی

31 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

نقش تغذیه در تناسب اندام و پیکرتراشی

نقش تغذیه و تناسب اندام در زیبایی و سلامت تناسب اندام تنها هدفی برای زیبایی نیست. وجود چربی های اضافه آبرسانی به ارگان های بدن و تنفس و حرکت را با مشکل مواجه می کند. به طور کلی چربی ها در بدن به دو دسته چربی های مقاوم و چربی های غیر مقاوم تقسیم می شوند. چربی های غیر مقاوم در مراحل اول به وسیله رژیم غذایی و ورزش قابل شکستن و آب شدن هستند. اما برای حذف چربی های مقاوم باید علاوه بر حفظ نکات تغذیه و تناسب اندام به روش های لاغری پیکرتراشی نیز متوصل شد.
[caption id="" align="aligncenter" width="300"] نقش تغذیه در تناسب اندام و پیکرتراشی[/caption]

روش های لاغری پیکرتراشی برای تناسب اندام

همانگونه که گفتیم از روش های لاغری با پیکرتراشی در مواقعی استفاده می شود که چربی های بدن به صورت مقاوم در آمده و امکان حذف آن ها به روش های طبیعی نباشد. این روش ها می تواند شامل لیپوماتیک ، بادی جت ، انواع روش های جراحی لاغری و لیپوساکشن ، لیپولیز و کرایولیپولیز و ... شود که با توجه به هدف و انتظارات فرد متقاضی، روش مناسب انتخاب خواهد شد.
[caption id="" align="alignnone" width="957"] نقش تغذیه در تناسب اندام و پیکرتراشی[/caption] در تمام این روش ها از شکستن چربی در بدن و کشیدن چربی به بیرون از بدن استفاده می کنند. در روش بادی جت از فشار آب برای شکستن چربی ها استفاده می شود این در حالیست که در روش لیپوماتیک یک لوله باریک به نام کانولا وارد بدن شده و پس از شکستن چربی های مقاوم آن ها را به خارج از بدن منتقل می کند.

پیکر تراشی لیپوماتیک چیست ؟

تکنیک لیپوماتیک مبتنی بر تولید میدانی از امواج التراسونیک(مادون صوت) میباشد که با استفاده از یک کمپرسور به عنوان یک منبع نیرویی میباشد. امواج یاد شده پس از برخورد با بافت چربی انها را تخریب کرده و در نهایت منجر به کاهش سایز میگردد. با استفاده از این روش تخلیه چربی به طور کاملاً یکنواخت و طبیعی از مناطقی مانند شکم، پهلو، پشت، باسن، ران، ساق انجام می شود و حتی می توان حجم اندکی از چربی های موضعی در مناطقی مانند غبغب، بالای سینه، بزرگی سینه آقایان، اطراف زانو را برداشت .همچنین قابل ذکر است که به دلیل عدم آسیب به سلول های چربی به طور همزمان می توان چربی خارج شده را به هر قسمتی از بدن مانند باسن، سینه، صورت (گونه، لب و خطوط وچروک های پوستی)، پشت دست و … تزریق کرد.

هزینه لاغری و تناسب اندام در کلینیک جراحی لاغری اندام ایران نوین

هزینه لاغری و تناسب اندام به نوع روش انتخابی بستگی دارد. حجم و وسعت چربی های اضافه بدن و سن فرد نیز بر هزینه و قیمت انواع روش های لاغری پیکرتراشی تاثیر گذار است. در اولین جلسه مشاوره جراحی های لاغری پیکرتراشی می توان از میزان هزینه لازم برای انجام هر روش مطلع شد.
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X