بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک در تهران و ایران

بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک در تهران و ایران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک در تهران و ایران

با پیشرفت جراحی ها به خصوص جراحی های زیبایی و پلاستیک روزانه شاهد تعداد زیادی از اینگونه جراحی های هستیم. بسیاری از این جراحی ها با آرایش های بعد از آن پوشیده می شوند از این رو نقصی که در آن ها وجود دارد عملا غیر قابل تشخیص است. اگر در تشخیص فوق تخصص جراحی پلاستیک خوب دقت کنید بعد از عمل جراحی زیبایی، قسمت جراحی شده طبیعی تر به نظر می آید از این رو اعتماد بیشتری پیدا خواهید کرد و احساس خوبی خواهید داشت. از طرفی استفاده از جراح بی تجربه نه تنها نتیجه خوبی در بر ندارد بلکه برای جبران خسارت های به وجود آمده گاهی هزینه ای بسیار باید پرداخت.

این نکته لازم به ذکر است که جراحی پلاستیک امروزه بیشتر به عنوان جراحی زیبایی شناخته می شود. اما در اصل برای بازسازی و ترمیم نقص های جسم و شکل دهی و زیباتر شدن آن است.

از انتخاب جراح پلاستیک خود اطمینان حاصل کنید

بسیاری از افراد بر این باورند که جراحان زیبایی که وابسته به مراکز دولتی هستند می توانند به عنوان بهترین جراح زیبایی آن ها محسوب شوند، این در حالی است که پزشکان با جراحی عمومی و یا سایر آموزش های پزشکی در عرصه رقابتی در این حوزه قرار گرفته اند که به اشتباه ممکن است مورد پسند شما به عنوان جراح خوب به نظر آیند از این رو باید بهترین جراح پلاستیک را بشناسید.

دیدگاه اصلی این است که بیماران با اعتماد به جراحان بتوانند جراح زیبایی خود را انتخاب کنند، از این رو هیئت جراحی زیبایی در آمریکا تشکیل شده است که با آموزش های لازم و صدور گواهی نامه لازم برای جراحان را بر عهده گرفته است.

هر قسمتی از بدن جراح پلاستیک با تجربه خاص خود را لازم دارد

شما باید بدانید که یک فوق تخصص جراح پلاستیک بینی با جراح پلاستیک سینه متفاوت است؛ زیرا تخصص های آن ها در جراحی متفاوت هستند. به عنوان مثال یک جراح پلاستیک بینی تخصص در زمینه بینی های گوشتی و بینی های استخوانی را بر عهده دارد و یا اینکه مجرای تنفسی را مد نظر می گیرد؛ این در حالی است که جراح زیبایی سینه با بافت نرم سینه سر و کار دارد.

سوالات زیر را از فوق تخصص جراحی پلاستیک بپرسید

سابقه کاری جراح چقدر است؟

چند بار است که چنین عمل جراحی انجام می دهد؟

جراحی را انتخاب کنید که زیبایی شما را حفظ کند

خیلی از افراد به نکات ریزی توجه می کنند که گاهی ممکن است در نظر خیلی ها مشخص نباشد. جراحی را انتخاب کنید که بتواند اطمینان زیبایی به شما بدهد با دقت تحقیق کنید و تجربیات و جراحی های قبل و بعد آن را از بیماران بپرسید.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X