رفع کم پشتی مو با روش کاشت مو نیو گرافت

رفع کم پشتی مو با روش کاشت مو نیو گرافت

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

رفع کم پشتی مو با روش کاشت مو نیو گرافت

ریزش مو از بدترین اتفاقاتی است که میتواند برای افراد رخ دهد زیرا هنگامی که فرد با آن روبرو می شود ، اعتماد به نفس خود را از دست می دهد و در برخی موارد مشکلات روحی- روانی دامن گیر فرد خواهد شد ، در همین راستا در این مقاله ، رفع کم پشتی مو با روش کاشت مو نیو گرافت مورد بررسی قرار گرفته شده است . در عمل کاشت مو ، با توجه به وضعیت بانک موهای پشت سر ، با استفاده از ابزار خاصی ، فولیکول های سالم مو از عمق پوست پشت سر استخراج شده و پس از جداسازی و خالص سازی فولیکول های برداشته شده ، در نواحی جلوی سر ، به کاشت و پیوند فولیکول ها با ظرافت و دقت بالا در شکاف های ریزی اقدام می شود . مشاهده  نتیجه نهایی کاشت مو پس از کامل شدن چرخه رشد موها ، پس از 12 الی 24 ماه حاصل خواهد شد که در این مدت کلیه ی فولیکول های پیوندی رشد کرده و تراکم مناسبی از موها را ایجاد خواهند کرد .

کاشت مو نیو گرافت

کاشت مو نیو گرافت از جدیدترین روش های کاشت مو می باشد ، در این روش کلیه واحدهای فولیکولی در منطقه ی اهداء کننده ( پشت سر ) شناسایی شده و فولیکول های مورد نیاز پیوند ، به کمک الگوریتم تصادفی بخشی از واحد های فولیکولی را انتخاب و برداشت می کند ، با این کار فولیکول های سالم و بدون آسیب حاصل خواهند شد .

مزایای رفع کم پشتی مو با کاشت مو نیو گرافت

  • عدم ایجاد زخم بزرگ به هنگام فولیکول های بانک مو
  • عدم دفن فولیکول های پیوندی
  • عدم کم پشتی ناحیه اهداء کننده ی پشت سر
  • عدم آسیب به بانک موی پشت سر
  • به دست آوردن فولیکول هایی سالم و قوی
پیوند فولیکول های سالم و قوی سبب افزایش درصد موفقیت عمل کاشت مو خواهد شد ، در نتیجه موهای قوی و پرپشت در چندین ماه در نواحی  ریزش کرده ، رشد خواهند کرد . کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X