بهترین راه درمان طاسی فرونتال در آقایان

بهترین راه درمان طاسی فرونتال در آقایان

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین راه درمان طاسی فرونتال در آقایان

طاسی با الگوی فرونتال یکی از انواع ریزش مو در آقایان می باشد که در این مقاله ، بهترین راه درمان طاسی فرونتال مورد بررسی قرار گرفته شده است . از اولین نشانه های ریزش مو در مردان ، طاسی فرونتال می باشد ، در این نوع طاسی ؛ ریزش مو موجب عقب رفت خط پیشانی می شود و در واقع از اولین نشانه ریزش مو در مردان محسوب می شود .

علائم طاسی فرونتال

ضعیف و تنک شدن ناحیه جلوی سر و عقب رفت خط رویش جلوی سر از علائم طاسی فرونتال می باشد که فرد باید به موقع به پزشک متخصص جهت درمان مراجعه کند، در غیر این صورت موهای بیشتری ریزش خواهند کرد و ناحیه ی طاسی وسعت پیدا خواهد کرد . اختلالات هورمونی ناشی از هورمون دی هیدروتستوسترون علت اصلی طاسی نوع فرونتال در آقایان می باشد که مانع از رشد فولیکول های مو شده و موجب کاهش استحکام و تراکم موها می گردد . هورمون دی هیدروتستوسترون به طور طبیعی در بدن تولید می شود که با افزایش آن در بدن و برهم خوردن تعادل هورمونی بدن موجب ریزش موها خواهد شد .

درمان طاسی فرونتال

قرص خوراکی فیناستراید (1 میلی گرم در روز) و محلول موضعی ماینوکسیدیل 5 % (دو بار در روز) دو درمان موثر و مورد تائید سازمان غذا و دارو هستند که توسط پزشک متخصص جهت درمان طاسی فرونتال تجویز می شوند ، با مصرف این دو دارو ، ریزش موها متوقف و رشد مجدد موهای ریزش کرده ، میسر خواهد شد ، این دو دارو موثرترین و اصلی ترین درمان طاسی نوع فرونتال هستند . نتایج درمان طاسی فرونتال تا 80 درصد موفقیت آمیز خواهد بود و لازم است فرد به مدت طولانی تا زمانی پزشک معالج تجویز می کند ، فرد جهت جلوگیری از ریزش موها ، از داروهای قرص خوراکی فیناستراید و محلول موضعی ماینوکسیدیل استفاده کند . کلینیک تخصصی تقویت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X