آنچه درباره جراحی پلاستیک صورت نمی دانید

آنچه درباره جراحی پلاستیک صورت نمی دانید

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

آنچه درباره جراحی پلاستیک صورت نمی دانید

بر اساس تحقیقات انجمن جراحان زیبایی آمریکا ۱.۸ میلیون جراحی زیبایی در سال ۲۰۰۵ صورت گرفته است. بنابراین اگر شما هم از دیدن صورت خود احساس ناخوشایندی دارید؛ بدانید که تنها نیستید . یک متخصص جراحی پلاستیک صورت بسیار می کوشد تا با تغییری دقیق در قسمتی از صورت که بافت زیبا و یا طبیعی ندارد، صورت فرد را متعادل سازد. این تغییرات در صورت می تواند لیفت پلک، لیفت پیشانی، لیفت صورت، لیفت ابرو و جراحی زیبایی بینی را نیز شامل شود.

لیفت صورت

لیفت صورت یک روش برای کم شدن چین و چروک و به طور کلی از بین بردن علائم پیری پوست با هدف بهبود ظاهر کل صورت و فک است. جراحی لیفت صورت که خود جزء جراحی پلاستیک صورت محسوب می شود، روشی است که جراح پلاستیک با تغییراتی در عضله صورت، زیر زمینه صورت را به گونه ای تغییر می دهد که ظاهر بهتری پیدا کرده و بازسازی شود و پوست ها و چربی های پوستی اضافی که به صورت ظاهری نافرم بخشیده اند را حذف می کند.

باید توجه داشت که عمل های زیبایی از هزینه های زیادی نیز برخوردارند. به هر حال پزشکان و جراحان زیبایی در تلاش هستند که به بهترین نحو جراحی پلاستیک صورت را انجام دهند تا جای بخیه و یا هر گونه تغییر و برشی که ناشی از جراحی است به حداقل برسد و مشخص نباشد.

برای بیماران واجد شرایط مثل بیمارانی که در حوادث و تصادف صورتشان از بین رفته و دچار نقص در ظاهر خود شده اند، جراحی پلاستیک صورت می تواند گزینه مناسبی برای آن ها باشد.

جراحی پلاستیک صورت روشی برای تقویت روحیه و اعتماد به نفس افراد است اما این دلیل لازم محسوب نمی شود. در اکثر مواقع می توان با تلفیقی از آن با لیفت ابرو و یا آرایش، تغییرات زیادی در صورت ایجاد کرد. بیمارانی که جراحی زیبایی صورت را با جراحی زیبایی گردن تلفیق می کنند از نتایج به دست آمده راضی تر خواهند بود.

تمام عوامل جراحی و اینکه بیمار بتواند نتیجه خوبی پس از جراحی بگیرد، در ابتدا بر عهده خود پزشک است و اینکه بیمار باید تمام دستورات و مراقبت های جراحی را قبل و به خصوص بعد از آن انجام دهد. منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X