آیا جراحی پف زیر چشم خطر دارد؟

آیا جراحی پف زیر چشم خطر دارد؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

آیا جراحی پف زیر چشم خطر دارد؟

بلفاروپلاستی به جراحی پلک فوقاتی و تحتانی گفته می شود که در مورد پلک تحتانی ، جراحی به منظور رفع پف زیر چشم صورت می پذیرد ، در همین راستا در این مقاله ، خطرات جراحی پف زیر چشم خطر مورد بررسی قرار گرفته شده است . در عمل زیبایی جراحی پف زیر چشم ، کیسه های چربی یا از طریق جراحی برداشته می شوند و با اینکه جا به جا یا پخش خواهند شد که در اثر این کار ناصافی های اطراف چشم نیز بهبود خواهند یافت . در انجام جراحی پف زیر چشم می توان از لیزر و یا امواج رادیویی نیز بهره گرفت  ، استفاده از لیزر یا امواج رادیویی جهت جراحی پف زیر چشم ، باعث بستن هم زمان عروق خونریزی دهنده ی حین برداشتن بافت های اضافی خواهد شد .

چگونگی انجام جراحی پلک زیر چشم

در این نوع جراحی ، با ایجاد بیحسی موضعی ، برشی در پشت پلک پایین انجام می شود که از طریق آن می توان چربی اضافه را برداشت و یا پخش کرد که در این صورت نیازی به بخیه کردن نخواهد بود اما  ، در برخی موارد لازم است ضمن برداشتن چربی ها ، پوست و عضله ی اضافی موجود در این ناحیه را نیز برداشت و محل برش را با بخیه های ظریف ، بخیه کرد .

خطرات جراحی پف زیر چشم

جراحی پف زیر چشم نیز مانند سایر جراحی های زیبایی با خطرات و عوارضی نظیر ؛ دو بینی ، تورم ، کبودی ، عدم تقارن محل برش در دو طرف ، جوش های سفید در محل بخیه ها همراه خواهد بود که چنانچه عمل جراحی پف زیر چشم توسط پزشک جراح باتجربه و دارای مهارت لازم صورت پذیرد ، خطرات عمل به صورت موقتی و گذرا خواهند بود و خود به خود برطرف می شوند و جای نگرانی برای فرد نخواهد بود . نتایج حاصل از جراحی پف زیر چشم با ماندگاری طولانی مدت خواهد بود اما نمی توان جلوی تغییرات بافتی و پوستی به علت گذشت زمان را گرفت و ممکن است فرد مجددا به پف زیر چشم دچار گردد که در این صورت مجددا به جراحی پف زیر چشم نیاز خواهد داشت . کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X