بهترین کاندید خارج کردن چربی سینه در مردان

بهترین کاندید خارج کردن چربی سینه در مردان

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین کاندید خارج کردن چربی سینه در مردان

برخی مردان دارای سینه های بزرگ و زنانه هستند و به دلیل تاثیری که این سینه ها در ظاهر فرد ، اعتماد به نفس فرد کاهش می یابد ، لذا مردان بسیاری به دنبال خارج کردن درمان این عارضه هستند ، از این رو در این مقاله ، بهترین کاندید خارج کردن چربی سینه در مردان مورد بررسی قرار گرفته شده است . تغییرات هورمونی دوران بلوغ و افزایش وزن از مهم ترین دلایل تجمع چربی سینه در مردان می باشد که سبب رشد سینه و ایجاد ظاهری زنانه در مردان می شود . به عمل زیبایی خارج کردن چربی سینه در مردان ژنیکوماستی گفته می شود ، در این عمل بافت غده ای سینه ، بافت های چربی سینه، پوست اضافی (در صورت لزوم)  و بالا بردن یا کوچک کردن نوک سینه انجام می شود ، بدین ترتیب ظاهر سینه در مردان بهبود می یابد .

بهترین کاندید کشیدن چربی سینه یا ژنیکوماستی

مردان با سینه های بزرگ ناشی از رشد بافت های غده ای یا انباشت چربی با شرایط زیر می توانند از این عمل ژنیکوماستی استفاده کنند :
  • وجود بافت سینه اضافی زیر نوک سینه
  • وجود بافت سینه یا بافت چربی اضافی ، بدون نیاز به برداشت پوست اضافی
  • وجود بافت چربی فراوان همراه با پوست اضافی و افتادگی سینه
به منظور تشخیص مناسب بودن عمل ژنیکوماستی برای فرد ، باید به پزشک متخصص جراحی پلاستیک مراجعه شود تا وی پس از بررسی وضعیت سینه ها در فرد ، مناسب بودن او را برای عمل جراحی به درستی تشخیص دهد .

دوران نقاهت عمل خارج کردن چربی سینه

بهتر است تا یک هفته در منزل استراحت کنید و پس از یک هفته بخیه ها باید کشیده شود  ، به مدت 10 روز جهت کاهش درد ناشی ار جراحی باید مسکن مصرف نمود و به مدت 4 الی 6 از انجام فعالیت های شدید و سنگین باید خودداری شود . کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X