چه کسانی به جراحی پستان اضافه نیاز دارند؟

چه کسانی به جراحی پستان اضافه نیاز دارند؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

چه کسانی به جراحی پستان اضافه نیاز دارند؟

در برخی زنان ، پستان اضافه ای رشد می کند که نگرانی زیادی برای آنها به همراه دارد ، در همین راستا در این مقاله ، ضمن تعریف این عارضه و روش درمان آن ، کاندید مناسب جراحی پستان اضافه مورد بررسی قرار گرفته شده است . توده ی چربی آویزان در زیر بغل ( دو طرف یا یک طرف ) که گاها با درد همراه است ، پستان اضافه یا پستان سوم نام دارد که به دلیل تاثیر ظاهری در اندام زنان ، سبب ناراحتی آنها می شود و بسیاری از زنان خواهان برداشتن آن هستند .

جراحی پستان اضافه

در جراحی پستان اضافه پزشک جراح ، یک برش کوچک در زیر بغل ایجاد می کند و پوست و چربی اضافه را بر می دارد که به دلیل حساسیت ناحیه زیر بغل و تعریق مداوم این ناحیه ، درد این ناحیه به دلیل کند بودن فرآیند بهبودی یک الی دو ماه طول خواهد کشید .

کاندید مناسب جراحی پستان اضافه

زنانی که دچار پستان اضافه یا همان پستان فرعی هستند با مراجعه به پزشک متخصص و در صورت منفی بودن معاینه ی پستان سوم ، می توانند کاندید مناسب جراحی پستان اضافه باشند . پزشک متخصص با یک ماموگرافی ساده می تواند بافت های مشکوک سرطانی را تشخیص دهد . [caption id="attachment_15854" align="aligncenter" width="1280"] جراحی پستان اضافه[/caption] هنوز رابطه ی خاصی میان پستان سوم و سرطان پیدا نشده است ، اما از هر 100 نفر زن مبتلا به پستان سوم ، 2 نفر دچار پستان سرطان شده اند . جراحی پستان سوم بیشتر از نظر ظاهری مورد توجه قرار دارد و از نظر درمانی زیاد مورد توجه قرار ندارد .

ضرورت جراحی پستان اضافه

تنها در صورتی که فرد احساس درد و ناراحتی داشته و از نظر زیبایی پستان اضافه او را آزار دهد ، جراحی پستان اضافه ضرورت خواهد داشت ، در غیر این صورت نیازی به جراحی این توده ی چربی زیر بغل نخواهد بود . کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X