قیمت و هزینه لیفت آندوسکوپی ابرو در تهران

قیمت و هزینه لیفت آندوسکوپی ابرو در تهران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

قیمت و هزینه لیفت آندوسکوپی ابرو در تهران

عمل زیبایی لیفت آندوسکوپی ابرو یک روش بسیار موثر جهت لیفت ابرو می باشد ، در همین راستا در این مقاله ، هزینه لیفت آندوسکوپی ابرو مورد بررسی قرار گرفته شده است .

علائم افتادگی ابرو

افتادگی پوست صورت ، موجب افتادگی ابروها و پیشانی می شود ، وجود چندین چین افقی در پیشانی و چروک عمودی بین ابروها ، ابروهایی که پایین آمده اند و باعث ایجاد ظاهر پوست اضافه روی پلک ها می شوند و ابروهایی که صاف هستند یا به سمت پایین و بیرون شیب برداشته اند از نشانه های افتادگی ابرو و ناحیه ی پیشانی هستند که لازم است عمل لیفت آندوسکوپی ابرو انجام شود .

لیفت آندوسکوپی ابرو

در عمل لیفت آندوسکوپی ابرو ، جراح پلاستیک با ایجاد برش هایی کوچک به اندازه ی 2 الی 3 سانتی متر در قسمت رویش موها ، ابزار آندوسکوپی را بع زیر پوست می فرستد (آندوسکوپی یک دوربین بسیار حساس و کوچک است که در انتهای یک سیم فنری قرار دارد) ، سپس با استفاده از ابزارهای خاص ، صورت لفت شده و ابروها را به سمت بالا کشیده می شود ، در برخی موارد ، پزشک با استفاده از ابزارهای خاص، بافت یا عضلات شل شده و اضافی را از بین می برد تا نتایج بهتری حاصل گردد ، در نهایت به بخیه کردن محل برش ها اقدام می کند تا بدین ترتیب ابروها به اندازه ی کافی بالا کشیده شده و فرد ظاهر جوان تر و زیباتری پیدا کند . افرادی با ابروهای افتاده ،صاف شد ه با شیب رو به بیرون ، چروک روی پیشانی و پوست اضافی منطقه ابرو که روی پلک قرار گرفته ، کاندید مناسب لیفت آندوسکوپی ابرو هستند که پس از بررسی فرد توسط پزشک متخصص کاندید مناسب بودن فرد برای این عمل زیبایی مشخص خواهد شد .

هزینه لیفت آندوسکوپی ابرو

هزینه لیفت آندوسکوپی ابرو به میزان افتادگی ابرو و مشکلات ناحیه ی پیشانی و دستمزد پزشک جراح بستگی دارد که در کلینیک های زیبایی شاهد قیمت های متفاوت برای این عمل زیبایی هستیم . هزینه لیفت آندوسکوپی ابرو، مانند دیگر عمل های زیبایی ، تحت پوشش بیمه های درمانی قرار ندارد . کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X