ترمیم مو به روش فیکس چه مزایایی دارد؟

ترمیم مو به روش فیکس چه مزایایی دارد؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

ترمیم مو به روش فیکس چه مزایایی دارد؟

موهای کم پشت و نواحی طاس سر را می توان با روش های مختلف ترمیم مو ، پرتراکم نمود ، در همین راستا در این مقاله ، مزایای ترمیم مو به روش فیکس برای متقاضیان ترمیم مو ، مورد بررسی قرار گرفته شده است . در عمل زیبایی ترمیم مو ، الیاف موی مصنوعی و یا طبیعی به شیوه ای خاص بر روی پوست سر قرار داده می شوند و با عمل زیبایی کاشت مو بسیار متفاوت می باشد ، زیرا در عمل کاشت مو ، فولیکول های زنده ی موی طبیعی در پوست سر پیوند زده می شوند و قابلیت رشد دارند .

ترمیم مو به روش فیکس

در ترمیم مو به روش فیکس ، موهای مصنوعی روی يک لايه ی نازک ارگانيک كه پروتز پوست است، قرار داده می شوند ، این موها با نمونه گیری از موی فرد ( در هماهنگی کامل با موهای فرد ) در آزمايشگاه به صورت تار به تار كاشته می شوند که جهت فیکس کردن ، لايه نازک مو روی سر نصب می شود ، این موی نصب شده مانند پوست سر و موی طبيعی ديده می شود و قابل شستشو و حالت دادن خواهد بود . پس از قرار گیری موها روی یک لایه مشبک با قابلیت نفوذ آب و هوا و رطوبت به پوست سر که شباهت زیادی با پوست سر دارد ، به کمک چسب های مخصوص کراتینه ، موها بر روی لایه ی مشک بر روی پوست سر فیکس می شوند .

مزایای ترمیم مو به روش فیکس

افرادی که به هر دلیلی قادر به عمل کاشت مو نیستند ، می توانند با روش ترمیم مو ، طی یک جلسه ، از تراکم مناسبی از موها برخوردار شوند ، مزایای ترمیم مو به روش فیکس عبارتند از :
  • نتایج بسیار طبیعی و زیبا
  • عدم جدا شدن موهای ترمیمی
  • عدم قابل تشخیص بودن موهای ترمیمی
  • قابلیت شست و شو موها
  • تنوع در رنگ و حالت موها
  • امکان برداشت موهای ترمیمی و شست و شوی پوست سر
کلینیک تخصصی ترمیم مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X