رفع شل شدن پوست دست با رادیوفرکانسی

رفع شل شدن پوست دست با رادیوفرکانسی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

رفع شل شدن پوست دست با رادیوفرکانسی

برخلاف تصور برخی از افراد که فکر می کنند پوست دست به مراقبت و حفاظت نیاز ندارد پوست این نواحی از بدن به دلیل تماس با مواد شوینده و انواع آلودگی های محیطی بیشتر از نقاط دیگر دچار مشکلات زیادی خواهد شد اما رفع شل شدن پوست دست با رادیوفرکانسی چگونه انجام می گیرد.

شل شدن پوست دست

دوام و استحکام پوست به تولید کلاژن در پوست بستگی دارد و هنگامی که پوست بر اثر بالا رفتن سن و ترکیب عوامل مختلفی مانند بیماری ، اشعه آفتاب تولید کلاژن را کاهش دهد دچار شل شدگی و افتادگی می گردد و در آن چین و چروک و لک ظاهر خواهد شد که این امر زیبایی پوست را خدشه دار خواهد کرد.

رادیوفرکانسی پوست دست

در روش رادیوفرکانسی که به آر اف RF مشهور می باشد برای رفع شل شدن پوست دست از روش نوردهی شدید استفاده می شود ، در این روش و با تابیدن نور این دستگاه بر سطح پوست دست امواج به لایه های زیرین پوست نفوذ خواهند کرد و با تاثیر در عمق مناسب پوست دست باعث تولید کلاژن در پوست می شوند که این امر سبب می گردد پوست دست لیفت و کشیده شود و شل شدگی آن رفع گردد، در این روش به دلیل واکنش طبیعی بدن برای بهبود زخم های حاصل از تابیدن لیزر به عمق پوست کلاژن سازی در پوست افزایش پیدا می نماید که در نتیجه این فرآیند پوست دست سفت خواهد شد.

مزایای روش رادیوفرکانسی

امروزه روش هایی مانند رادیوفرکانسی  به دلیل تهاجم کم و بر جا نگذاشتن زخم و بخیه بر روی پوست دست جهت رفع شل شدگی آن و ایجاد سفت کنندگی در پوست بیشتر مورد استقبال بیماران قرار می گیرند و به جای روش های جراحی بیماران انجام این روش ها را به دلیل عوارض کم و عدم بخیه بر روی پوست به روش های جراحی ترجیح می دهند و این روش ها با استفاده از خاصیت خود درمانی پوست حالت ارتجاعی از دست رفته پوست را به آن باز می گردانند. شل شدن پوست  هنگامی که در هر ناحیه از بدن و صورت رخ دهد باعث از بین رفتن زیبایی پوست خواهد شد و موجب می گردد پوست دچار چین و چروک خفیف تا عمیق گردد که پزشک با توجه به نوع پوست بیمار و محل تحت درمان روش درمانی مناسبی را جهت رفع شل شدگی آن اعمال خواهد کرد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X