همه چیز درباره خطرات و عوارض لیفت بازو

همه چیز درباره خطرات و عوارض لیفت بازو

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

همه چیز درباره خطرات و عوارض لیفت بازو

جراحی های زیبایی چه با هدف زیباسازی و چه با هدف ترمیم و بازسازی انجام گیرد همیشه با عوارضی برای بیمار همراه می باشد که به همین دلیل بیمار باید در انتخاب روش درمانی و انتخاب یک جراح قابل اعتماد تمام تلاش خود را انجام دهد زیرا انتخاب یک روش مناسب درمانی و جراح با تجربه عوارض این گونه روش ها را تا حد زیادی کاهش خواهد داد اما همه چیز درباره خطرات و عوارض لیفت بازو را باید دانست.

لیفت بازو

بالا رفتن سن و کاهش و افزایش شدید وزن در بسیاری از افراد با پیش زمینه ژنتیک باعث افتادگی پوست و آویزان شدن بازوها می گردد که ورزش کردن و رژیم گرفتن شاید به کاهش چربی های اضافه بازو کمک کند اما هرگز قابلیت ارتجاعی پوست بازو را به آن باز نخواهد گردانید و پوست این قسمت از بدن بسیار شل و افتاده خواهد شد که در این زمان باید روش لیفت مناسبی برای پوست بازو انجام گیرد تا حالت سفتی پوست را به آن بازگرداند که در این مورد اغلب در کنار جراحی لیفت بازو از روش های دیگری نیز به صورت ترکیبی استفاده می گردد.

عمل لیفت بازو برای درمان افتادگی پوست بازو

جراحی لیفت بازو پوست اضافه و چربی های زیر بازو تا آرنج را کاهش می دهد و این برش های جراحی اغلب در کنار آرنج و یا زیر بغل انجام خواهند گرفت، در این جراحی شکل بازو به دلیل لیفت و کشیدن شدن پوست صاف و یکدست می شود و چروک و افتادگی آن اصلاح می گردد و پوست استحکام و قوام لازم را بدست خواهد آورد.

عوارض لیفت بازو

لیفت بازو مانند هر نوع جراحی عوارض مختص به خود را دارد و ممکن است بیمار بعد از انجام جراحی دچار خونریزی، عفونت، خطرات مربوط به بی هوشی، لخته خون در محل برش ها، تجمع مایع در زیر پوست بازو، عفونت، عدم تقارن بازوها، تغییر رنگ بازوها، بی حس شدن طولانی بازوها، التهاب و جدا شدن زخم برش ها گردد که بیمار در صورت بروز هر کدام از این مشکلات بعد از عمل باید به جراح خود مراجعه نماید . عوارض لیفت بازو در هر بیماری متفاوت می باشد و به واکنش بدن نسبت به جراحی و بی هوشی بستگی خواهد داشت اما نکته قابل توجهی که در مورد هر جراحی وجود دارد تجربه و تبحر جراح در زمینه تخصصی خود می باشد که سطح این عوارض را بسیار کاهش می دهد و بیماران به پزشکان با تجربه اعتماد بیشتری خواهند داشت. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X