قیمت تزریق ژل دیسپورت برای چروک دور چشم

قیمت تزریق ژل دیسپورت برای چروک دور چشم

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

قیمت تزریق ژل دیسپورت برای چروک دور چشم

پوست دور چشم به دلیل حساس بودن و نازک بودن نسبت به سایر نقاط صورت و به دلیل حرکات زیاد عضلات این ناحیه زودتر از پوست نواحی دیگر صورت دچار چین و چروک می گردد و این امر در زیبایی چشم ها و صورت تاثیر خواهد داشت ، چروک دور چشم اغلب در گوشه چشم به صورت افتادگی ایجاد می گردند که لزوم انتخاب روشی برای رفع این خطوط در این زمان احساس می گردد که یکی از روش های جدید رفع این خطوط تزریق ژل دیسپورت می باشد اما  قیمت تزریق ژل دیسپورت برای چروک دور چشم چه میزان خواهد بود.

تزریق ژل دیسپورت

تزریق ژل دیسپورت به نقاط مختلف صورت برای برجسته سازی برخی نواحی و از بین بردن چروک ایجاد شده در پوست به دلیل ماندگاری طولانی بهترین  روش برای  جایگزینی بوتاکس می باشد که این  روش برای رفع خطوط دور چشم و پیشانی که به تازگی ایجاد شده اند روشی مفید خواهد بود و از این طریق پوست اطراف چشم جوان و شاداب تر خواهد شد ، ژل دیسپورت عملکردی شبیه به بوتاکس دارد و با استفاده از سمی با نام بوتولینوم باعث انسداد سیگنال های عصب ماهیچه ها می گردد و آنها را فلج می نماید و از این طریق ماهیچه های پوست از کار خواهند افتاد و در نتیجه چین و چروک اطراف چشم برطرف می شود.

مزایای ژل دیسپورت

در این ژل به دلیل میزان کمتر پروتئین بدن واکنش حساسیت کمتری نسبت به آن نشان خواهد داد و در پوست بهتر بخش و یکنواخت تر پخش می گردد که برای نواحی مانند پیشانی این عملکرد بسیار مفید می باشد ، این روش که به بی هوشی و بیحسی نیاز ندارد نسبت به تزریق بوتاکس در هنگام تزریق بیمار درد کمتری را در عضلات صورت خود حس می نماید و نتایج حاصل از تزریق در پوست بعد از گذشت چند ساعت از تزریق کاملا قابل مشاهده می باشد.

قیمت تزریق ژل دیسپورت به دور چشم

قیمت کلی تزریق ژل دیسپورت به دور چشم به میزان ژل تزریق شده ، عمق و میزان چروک های دور چشم ، دستمزد متخصص و هزینه های کلینیک بستگی دارد و در هر بیماری با توجه به این فاکتورها و منطقه جغرافیایی و شهری که کلینیک در آنجا واقع شده است متفاوت می باشد. در تزریق ژل دیسپورت به صورت بقیه اجزای صورت تحت تاثیر قرار نمی گیرند و عضلات نواحی دیگر صورت که تزریق در آنجا صورت نگرفته دچار مشکل نخواهند گردید و به کار خود ادامه می دهند و نتایج حاصل از تزریق در این روش از تزریق بوتاکس به دلیل یکنواختی ژل بسیار طبیعی و یک دست خواهد بود. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X