درمان افتادگی پوست غبغب بعد از لیپولیز

درمان افتادگی پوست غبغب بعد از لیپولیز

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

درمان افتادگی پوست غبغب بعد از لیپولیز

یکی از مشکلات پوستی که ممکن است بر اثر بالا رفتن سن یا چاقی در افراد ایجاد گردد افتادگی لبه پوست  فک تحتانی می باشد که بر اثر ایجاد چربی اضافه پوست گردن دچار چین و چروک می گردد  و به این بر آمدگی ایجاد شده غبغب گفته می شود ، وجود غبغب هم زیبایی گردن ، فک و هم  صورت را از بین می برد و باعث پیر نشان داده شدن بیشتر چهره خواهد شد، روش های زیادی برای درمان غبغب وجود دارد که یکی از این روش ها روش لیپولیز می باشد اما درمان افتادگی پوست غبغب بعد از لیپولیز چگونه خواهد بود.

افتادگی پوست غبغب

دلایل مختلفی باعث افتادگی پوست غبغب و بر آمدگی آن می شوند دلایلی مانند ژنتیک، بالا رفتن سن ، اضافه وزن و مصرف برخی از داروها باعث افتادگی لبه فک می شوند که در این حالت غبغب ایجاد می گردد، هنگامی که چربی در زیر لبه فک بیش از حد تجمع پیدا کند این امر باعث می گردد تا پوست  گردن بیش از اندازه کشش پیدا کند و در نهایت شل و افتاده گردد.

لیپولیز غبغب

در روش لیپولیز غبغب برای کاهش چربی غبغب و تخریب سلولهای چربی از نیروی گرمای دستگاه استفاده می شود ، در این روش با استفاده از بیحسی یک میله که حاوی فیبر نوری می باشد  زیر پوست غبغب قرار داده می شود و با حرکات این دستگاه انرژی لیزر به سلولهای چربی منتقل می گردد  و باعث از هم گسیختگی و تخریب  آنها می شود که این سلول های چربی به طور طبیعی از بدن به مرور زمان خارج می گردند. در روش لیپولیز جهت رفع غبغب انرژی لیزر روی لایه میانی پوست اثر می کند و باعث جمع و سفت شدن پوست خواهد شد ، در این روش به دلیل بسته شدن عروق خونی به سرعت پس از لیپولیز پوست در پوست خونریزی ، کبودی  و تورم کمتری نسبت به روش های جراحی رفع غبغب ایجاد می شود و به همین دلیل دوره بهبود بیمار بسیار سریع تر خواهد بود.

لیپولیز نقاط مختلف بدن

از روش درمانی لیپولیز برای کاهش چربی نقاطی از بدن مانند شکم ، پهلو ، ران ، گونه ، پشت ، بازوها  و باسن استفاده می گردد و به دلیل وجود نور رنگی قابل مشاهده در انتهای فیبر لیزر پزشک این توانایی را خواهد داشت تا محل دقیق نوک فیبر لیزر را تشخیص دهد و نواحی تحت درمان را با دقت بیشتری درمان نماید ، این روش روش درمانی برای کاهش چربی و ایجاد لاغری در نقاطی که لیپوساکشن برای آنجا مناسب نمی باشد مانند کمر  ، گردن و زانوها بسیار مناسب می باشد. درمان افتادگی پوست غبغب با لیزر لیپولیز باعث ایجاد گردنی جوان ، صاف ، یکدست و عاری از چین و چروک می گردد که در این حالت خط چانه نیز به خوبی قابل مشاهده خواهد بود و چانه نیز از این طریق خوش تراش و خوش فرم می شود. کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X