خطرات و عوارض کشیدن چربی بازو و ران

خطرات و عوارض کشیدن چربی بازو و ران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

خطرات و عوارض کشیدن چربی بازو و ران

هنگامی که بر اثر تغذیه نامناسب و کم تحرکی فردی دچار چاقی و اضافه وزن می گردد این افزایش وزن و سایز در نواحی مختلف بدن وی مانند شکم ، پهلو ، ران و بازوها نمودار می گردد که باعث می گردد تمام اندام بیش از حد بزرگ شود و تناسب اندام از بین رود ، نواحی ران و بازو ها نقاطی از بدن می باشند که انجام ورزش و گرفتن رژیم غذایی در مورد کاهش چربی های این نواحی کمتر کاربرد دارند و باید از روش کشیدن چربی یا لیپوساکشن برای خارج کردن چربی اضافه این نواحی کمک گرفت اما خطرات و عوارض کشیدن چربی بازو و ران چیست.

کشیدن چربی بازو

در روش کشیدن چربی بازو یا همان لیپوساکشن با استفاده از حرکات چرخشی  لوله نازک و کوچکی به نام کانولا که از طریق برش های کوچکی در ناحیه زیر بازو نزدیک آرنج زیر پوست بازو قرار داده می شود سلولهای چربی بازو از پوست جداسازی می شوند و سپس توسط همان کانولا و با مکش دستگاه از بازو خارج می گردند و جای برش ها بخیه زده می شود.

کشیدن چربی ران

یکی از نواحی بدن که مانند سایر قسمت ها دچار چربی اضافه می گردد ران ها می باشند که می توان با استفاده لیپوساکشن و کشیدن چربی در این ناحیه کاهش سایز و وزن را ایجاد نمود ، در روش کشیدن چربی ران ها برش های جراحی در خط اتصال لگن به ران ها ایجاد می شود و پس از تخریب سلول های چربی توسط لوله کانولا چربی ها توسط دستگاه از بدن خارج می شود.

خطرات و عوارض  کشیدن چربی از بازو و ران

خارج کردن چربی از نواحی بازو ران و بیرون کشیدن چربی اضافه این نواحی از بدن مانند هر جراحی دیگری ممکن است عوارضی مانند :
  • خونریزی
  • عفونت
  • زخم ناخوشایند
  • تاخیر در بهبود زخم ها
  • تجمع مایع در زیر پوست
  • آسیب به ساختارهای عصبی پوست
  • بی حسی پوست
  • تورم
  • ترشحات بدبو از برش های جراحی
و نیاز مجدد به جراحی را برای بیمار در پی داشته باشد و هر فردی که قصد انجام این روش لاغری را دارد باید قبل از انجام روش در جلسه مشاوره با جراح با تمام عوارض این جراحی آشنایی پیدا کند سپس اقدام به جراحی نماید . کشیدن چربی بازو موجب می گردد تا بزرگی بازو در زنان که امری ناخوشایند می باشد اصلاح گردد و بازوها تناسب بیشتری با اندام داشته باشند. کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X