تفاوت اثرات دیسپورت و بوتاکس لب بالا

تفاوت اثرات دیسپورت و بوتاکس لب بالا

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

تفاوت اثرات دیسپورت و بوتاکس لب بالا

افرادی که به برجسته سازی قسمت های مختلف صورت خود مانند گونه و لب علاقه دارند از روش های مختلفی برای ایجاد این برجسته سازی و گوشتی کردن صورت خود استفاده می کننده که از جمله این روش ها تزریق بوتاکس و دیسپورت می باشد اما تفاوت اثرات دیسپورت و بوتاکس لب بالا چیست.

بوتاکس

بوتاکس نوعی سم به نام بوتولینوم می باشد که تزریق کنترل شده آن در لب ها و سایر نقاط صورت سبب فلج شدن عضلات آن ناحیه و رفع چین و چروک آن خواهد شد و تزریق آن به اندازه مناسب در لب بالا باعث سفت شدن و افزایش حجم آن می گردد.

اثرات و فواید دیسپورت

دیسپورت نوعی از بوتاکس می باشد که ماده اصلی آن همان سم بوتولینوم بوتاکس است اما برخلاف بوتاکس به شکل پودر تهیه  می شود و برخلاف بوتاکس که باید در دمای زیر صفر نگهداری شود باید در دمای بالا صفر از آن نگهداری نمود، تکنیک تزدیق بوتاکس و دیسپورت شبیه هم می باشد اما اثر تزریق دیسپورت زودتر از بوتاکس در لب بالا ایجاد می گردد و زودتر منجر به افزایش حجم و برجستگی آن خواهد شد.

تفاوت اثرات دیسپورت و بوتاکس در لب  بالا

تفاوت اصلی تزریق دیسپورت و بوتاکس به لب بالا در زمان شروع اثر آنها می باشد و دیسپورت بعد از ۲۴ ساعت از تزریق باعث سفت شدن لب و افزایش حجم آن می شود که در تزریق بوتاکس این تاثیر بعد از ۴۸ ساعت از تزریق شروع می گردد، تفاوت دیگر تزریق دیسپورت و بوتاکس در ماندگاری آنها بر روی لب می باشد که ماندگاری دیسپورت بیشتر از لب خواهد بود، میزان درد حین تزریق دیسپورت از درد تزریق بوتاکس بسیار کمتر می باشد.

افراد منع شده از تزریق دیسپورت

افرادی که به شیر گاو حساسیت دارند به دلیل وجود لاکتوز در مواد تشکیل دهنده دیسپورت، افرادی که در بدن خود عفونت فعال دارند، افراد دیابتی، بیماران قلبی، افرادی که صرع دارند و زنان باردار و شیرده نباید در لب های خو  از تزریق دیسپورت استفاده کنند. اثرات دیسپورت نیز مانند تزریق بوتاکس به لب گذرا و موقتی می باشند و پس از گذشتی چند ماه از تزریق دیسپورت لب به تزریق مجدد نیاز خواهد داشت. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X