تجربه بیماران از مزایای عمل جراحی چانه و فک

تجربه بیماران از مزایای عمل جراحی چانه و فک

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

تجربه بیماران از مزایای عمل جراحی چانه و فک

هر انسانی زیبایی بودن و زیبا ماندن را دوست دارد و هنگامی که به دلیل روند پیری در پوست دچار افتادگی پوست چانه و فک می گردد و یا بر اثر حادثه ای شکل چانه و فک  وی تغییر پیدا می کند می تواند از روش های جراحی برای زیباسازی این نواحی از صورت خود اقدام کند اما تجربه بیماران از مزایای عمل جراحی چانه و فک چیست.

جراحی چانه و فک

بیماران به دلایل مختلفی چون افتادگی پوست، به بزرگ یا کوچک بودن  چانه و فک به دلایل مادرزادی و بروز حادثه و تغییر شکل به دنبال جراحی چانه و فک می باشد که در این جراحی علاوه بر تراش چانه و برطرف نمودن ایرادات آن در چانه و فک جهت زاویه دار کردن و ایجاد فرم دلخواه پروتز گذاری نیز انجام می گیرد تا بین چانه و فک و فرم صورت تناسب ایجاد گردد و چهره زیبا و جذاب گردد.

مزایای جراحی فرم چانه و فک

در جراحی چانه و فک جراح با توجه به فرم صورت بیمار تراش های لازم در استخوان چانه را ایجاد می کند که در هیچ روش دیگری چنین امکانی به پزشک داده نمی شود و در پروتز گذاری این فرم پروتز ، میزان و نوع آن نیز با فرم جدید چانه تطابق داده می شود و اگر بیمار از فرم ایجاد شده رضایت نداشته باشد امکان خارج کردن پروتز از چانه وجود دارد و می توان پروتز دیگری را جایگزین نمود. در جراحی چانه و فک با توجه به پیچیدگی های جراحی و روش های متغییر ممکن است به جای بی حسی از بی هوشی استفاده گردد که این امر هزینه های جراحی را بالا خواهد برد و چون جراحی چانه و فک جزء جراحی های زیبایی می باشد این جراحی ها تحت پوشش بیمه ای قرار ندارند و هزینه تمام مراحل جراحی را باید خود بیمار تقبل نماید.

تجربه بیماران از جراحی چانه و فک

بیماران بسیاری طی سال های گذشته به دلیل پیشرفت جراحی ها به دلیل عدم تناسب در چانه و فک با کل صورت و به دلیل بروز حوادث که درصد بالایی از آنها تصادفات رانندگی می باشد به دلیل شکستن فک و تغییر فرم چانه اقدام به جراحی این نواحی از صورت خود همراه با پروتز گذاری نموده اند که تعداد قابل توجهی از آنها به دلیل تغییرات ایجاد شده در چانه و فک خود و خوش فرم شدن و تناسب ایجاد شده بین چانه و فک و کل صورت خود بسیار راضی بوده اند و به افرادی که دچار چنین مشکلاتی شده اند جراحی همراه با پروتز را توصیه نموده اند. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X