مزایای لیزر پوست پرتقالی برای رفع منافذ پوست

مزایای لیزر پوست پرتقالی برای رفع منافذ پوست

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

مزایای لیزر پوست پرتقالی برای رفع منافذ پوست

پوست پرتقالی یا پوست با منافذ باز بسیار ، از جمله مشکلات پوستی است که افراد بسیار به آن مبتلا هستند ، در همین راستا در این مقاله ، مزایای لیزر پوست پرتقالی برای درمان منافذ باز پوست مورد بررسی قرار گرفته شده است . به سوراخ های ریز روی پوست که باعث باز شدن غدد چربی روی پوست می شوند ، منافذ باز پوست گفته می شود ، باز شدن بیش از حد غدد چربی روی پوست به دلیل زیاده روی در مصرف محصولات آرایشی چرب به خصوص در افراد با پوست چرب و پیری پوست صورت با افزایش سن است .

لیزر پوست پرتقالی برای پاکسازی منافذ پوست

به منظور درمان موثر منافذ باز پوست و کوچک کردن آنها ، می توان از لیزر درمانی پوست استفاده کرد ، در این روش تابیدن اشعه ی لیزر به سطح پوست سبب تحریک کلاژن سازی ، فشرده کردن غدد چربی و جمع و فشرده شدن منافذ باز پوست خواهد شد . افراد 30 الی 50 ساله که پوست آنها شروع به پیرشدن کرده و یا افرادی که منافذ پوست آنها شروع به باز شدن کرده و قابل رویت می باشد ، کاندید مناسب درمان منافذ باز پوست با لیزر هستند . با توجه به شدت عارضه منافذ باز پوست و نوع لیزر مورد استفاده معمولا به 3 الی 4 جلسه درمان لیزر پوست پرتقالی به فاصله ی یک ماه نیاز خواهد بود که جهت حفظ نتایج حاصل از درمان نیز باید به صورت هر 6 ماه یکبار و یا سالانه ، یک الی دو جلسه لیزر درمانی به مدت 30 دقیقه را انجام داد .

مزایای لیزر پوست پرتقالی 

بسته شدن منافذ باز و بزرگ پوست به کمک لیزر ، یک روش موثر و با نتایج ماندگار می باشد که مزایای این عمل زیبایی عبارتند از :
  • ایجاد پوستی صاف و هموار
  • کاهش چربی روی سطح پوست و مراقیت صورت
  • کاهش جوش و آکنه های پوستی
  • روشن و شفاف شدن پوست
  • درخشندگی و زیبایی پوست
  • جذب بهتر کرم های موضعی و آرایشی
  • کاهش آلودگی پوست و از بین بردن نقاط سیاه بر روی پوست
  • ایجاد شادابی و طراوت پوست
کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X