مزایای تزریق بوتاکس برای شلی و افتادگی پوست گونه

مزایای تزریق بوتاکس برای شلی و افتادگی پوست گونه

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

مزایای تزریق بوتاکس برای شلی و افتادگی پوست گونه

افتادگی پوست نقاط مختلف صورت به دلیل بالا رفتن سن و ترکیب عوامل مختلف در هر فردی ایجاد می گردد اما افرادی که به زیبایی صورت خود اهمیت خاصی می دهند به دنبال افتادگی در گونه های خود به فکر راهی برای برجسته ساری و جوانسازی آنها خواهند بود که تزریق بوتاکس یک از این روش ها می باشد اما مزایای تزریق بوتاکس برای شلی و افتادگی پوست گونه چیست.

افتادگی پوست گونه

داشتن گونه خوش فرم و برجسته از فاکتورهای زیبایی چهره می باشد و هنگامی که بر اثر بالا رفتن سن ، بیماری، کاهش وزن و اشعه آفتاب گونه ها چربی  زیر پوست خود را از دست می دهند دچار افتادگی و شل شدگی می گردند و رنگ آنها نیز تغییر پیدا خواهد کرد که به همین دلیل صورت حالتی پژمرده و بدون طراوت پیدا خواهد کرد.

تزریق بوتاکس در گونه

بوتاکس که نوعی سم به نام بوتولینوم  می باشد به عضلات زیر  پوست تزریق می گردد و باعث فلج شدن عصب این عضلات می گردد و آنها در زیر پوست حرکتی نخواهند داشت ، با تزریق بوتاکس در گونه ضمن فلج نمودن عضلات حجم دهی در گونه انجام می گیرد و گونه برجسته و جوان سازی می گردد و رنگ گونه نیز شفاف خواهد شد.

مزایای تزریق بوتاکس به گونه

تزریق بوتاکس به گونه باعث حجم دهی مناسب به گونه ها، کوچک شدن منافذ باز پوست گونه ها، تاثیر گذاری سریع،  صاف تر شدن بافت پوست گونه، زاویه دار شدن و خوش فرم شدن گونه می گردد که تمام این تغییرات بدون جراحی و بخیه و تنها با تزریق در صورت انجام می گیرد و بیمار پس از تزریق به بستری شدن و دوره نقاهت نیاز نخواهد داشت و فقط باید از گونه های خود در برابر ایجاد فشار مراقبت نماید. تزریق بوتاکس در گونه گر چه مزایای مختص به خود را دارد اما ممکن است باعث ایجاد عوارضی مانند کبودی، التهاب ، حساسیت و قرمزی در گونه ها شود یا ممکن است بوتاکس جمع گردد و به طور یکنواخت در گونه پخش نشود که بیشتر این عوارض با تزریق بوتاکس توسط متخصص متبحر کاهش خواهند یافت . افتادگی پوست گونه در کنار افتادگی کل صورت ایجاد می گردد و روش های درمانی زیادی مانند لیزر درمانی، تزریق ژل و چربی ، میکرودرم و لیفت با نخ افتادگی پوست گونه را رفع می نمایند که انتخاب روش درمانی توسط متخصص با توجه به وضعیت افتادگی پوست گونه و وضعیت بیمار صورت می گیرد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X