بهترین مرکز لیپوماتیک حذف چربی شکم خانم ها

بهترین مرکز لیپوماتیک حذف چربی شکم خانم ها

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین مرکز لیپوماتیک حذف چربی شکم خانم ها

داشتن  چربی اضافه در ناحیه شکم در خانم ها مشکلی می باشد که ظرافت و زیبایی اندام آنها را از بین خواهد برد  و این چربی اضافه به دلایلی  مانند چاقی و بعد از بارداری اغلب در ناحیه شکم خانم ها شکل می گیرد که باعث می گردد خانم هایی که دچار این مشکل می گردند به دلیل عدم استفاده از لباسهای دلخواه حس اعتماد به نفس آنها بسیار پایین خواهد بود ، یکی از روش های رفع چربی اضافه در ناحیه شکم خانم ها روش لیپوماتیک می باشد که باید دید بهترین مرکز لیپوماتیک حذف چربی شکم خانم ها چه مرکزی می باشد.

حذف چربی شکم

حذف چربی شکم توسط روش های جراحی و غیر جراحی موجب می گردد تا تناسب اندام از بین رفته بدن به دلیل وجود چربی های اضافه در این ناحیه از بدن به ان باز گردانده شود و افراد به دلیل رضایت از اندام خود حس بهتری از لباس پوشیدن داشته باشند.

لیپوماتیک

در روش لیپوماتیک که روشی بی خطر برای از بین بردن چربی اضافه در تمام نقاط بدم مخصوصا چربی دور شکم می باشد با کمک امواج اینفراسونیک سلول های چربی از هم جداسازی می شوند و حالت مایع به خود می گیرند و سپس با استفاده از میله کانولا و حرکت لرزشی آن کاملا از هم جدا خواهند شد و به وسیله دستگاه مکنده از بدن خارج می گردند .

مزایای روش لیپوماتیک

در این روش به دلیل استفاده از نیروی امواج و تمرکز آنها در محل تحت درمان آسیب کمتری به بافت های پوست وارد می شود، تراشیدن و فرم بدن در این حالت بسیار دقیق خواهد بود، به کار گیری این روش باعث بهبود وضعیت جمع شدن پوست خواهد شد، جلسات درمانی در این روش به نسبت روش های دیگر به دلیل حجم بالای خارج کردن چربی کمتر خواهد بود، درد و ورم بدن حداقل می باشد و در این روش احتمال برآمدگی بدن و ناهمواری آن وجود ندارد.

بهترین مرکز لیپوماتیک

بهترین مرکز لیپوماتیک مرکزی خواهد بود که در آن تنظیم امواج دستگاه توسط متخصص به درستی و در عمق مناسب انجام گیرد تا ضمن عدم آسیب به بافت های دیگر پوست حذف چربی ها با کمترین عوارض و بیشترین حذف صورت گیرد  و بیمار از انجام روش رضایت مطلوبی داشته باشد، حذف چربی شکم مخصوصا در خانم ها با روش لیپوماتیک سبب می گردد تا آنها اندامی خوش تراش و ظریف داشته باشند و در پوشیدن لباس محدودیت سایزی نداشته باشند. کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X