بهترین کاندیدای روش کاشت موی نواری

بهترین کاندیدای روش کاشت موی نواری

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین کاندیدای روش کاشت موی نواری

از آنجا که روش های مختلفی جهت کاشت مو وجود دارد ، در این مقاله بررسی می کنیم که چه کسی بهترین کاندیدای روش کاشت موی نواری است ، از این رو با ما تا پایان همراه باشید .

کاشت موی نواری

در روش کاشت موی نواری ، یک نوار باریک معمولا به عرض 1 الی 2 سانتی متر و به طول 20 سانتی متر از بانک موی پشت سر فرد با ایجاد بیحسی موضعی توسط جراحی برداشته می شود ، محل برداشت نوار به منظور جلوگیری از خونریزی و عفونت بخیه زده می شود ، فولیکول های مو توسط جراح یا تکنسین با دقت زیادی از نوار برداشته شده ، جدا سازی شده و در نهایت در محل مورد نیاز با ظرافت و به صورت هنرمندانه و تخصصی پیوند زده می شوند . [caption id="attachment_19822" align="aligncenter" width="500"] بهترین کاندید کاشت مو نواری[/caption]

نتایج کاشت موی نواری

نتایج کاشت مو به صورت نواری در صورت موفقیت فولیکول های کاشت شده در پیوند مناسب با بدن ، حدود 9 الی 12 ماه پس از رسیدن به مرحله رشد کامل مو ، به صورت دائمی خواهد بود .

بهترین کاندیدای کاشت مو به روش نواری

بهترین کاندیدای روش کاشت موی نواری ، فردی است که از بانک موی مناسبی در پشت سر برخوردار باشد ، یعنی اینکه تراکم ، کیفیت و قدرت این موها در حد مطلوبی باشد ، پوست سر جهت بخیه زدن حالت ارتجاعی ( شلی ) مناسبی داشته باشد تا پس از بخیه کردن محل برداشت نواری فولیکول ها ، اسکار کمتری ایجاد شود ، سن فرد از 25 سال به بالا باشد و همچنین فرد از وضعیت سلامت کاملی برخوردار باشد . هر فردی با دارا بودن این شرایط می تواند کاندیدای روش کاشت موی نواری باشد.

آمادگی قبل از روش کاشت موی نواری

قبل از روش کاشت موی نواری باید وضعیت سلامت فرد توسط پزشک جراح با گرفتن شرح حال کامل و انجام آزمایشات لازم مورد بررسی قرار گیرد ، از این رو افراد مبتلا به فشار خون و دیابت باید بیماری آنها کنترل شده باشد و کلیه ی بیماری های عفونی و یا پوستی قبل از عمل کاشت مو ، درمان شده باشد . کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X