قیمت کاشت مو به روش STRIP

قیمت کاشت مو به روش STRIP

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

قیمت کاشت مو به روش STRIP

عمل زیبایی کاشت مو برای افراد طاسی مناسب است که از بانک موی مناسب و سن بالای 25 سال برخوردار هستند ، اما هزینه کاشت مو در برخی کلینیک های زیبایی این امکان را به همه نمی دهد ، در همین راستا در این مقاله ، قیمت کاشت مو  به روش STRIP در بهترین کلینیک تهران مورد بررسی قرار گرفته شده است.

عمل کاشت مو

در عمل کاشت مو ، برای اینکه در محل طاس سر ، تراکم نسبی و مناسبی از مو ایجاد شود ، از موهای پشت سر فرد که همراه با ریشه هستند ، برداشته می شود و در نواحی طاس پیوند زده می شود ، حدود 12 ماه بعد نیز نتیجه نهایی کاشت مو مشخص می شود . [caption id="attachment_19276" align="aligncenter" width="600"] قیمت کاشت مو[/caption]

کاشت مو STRIP

در روش کاشت مو STRIP ، نوار باریکی از موها از پشت سر که در برابر هورمون عامل ریزش مو مقاوم هستند ، با انجام جراحی به کمک ابزار پزشکی برداشته می شوند ، یک نوار باریک به طول 20 الی 25 سانتی متر که دارای عرضی برابر با 1 الی 2 سانتی متر است ، پس از برداشت به منظور جلوگیری از خونریزی ، محل برداشت بخیه زده می شود ، سپس با توجه به نیاز ناحیه ی طاس ، به جدا سازی فولیکول های مو از نوار برداشته شده ، اقدام می شود ، پس از آن با طراحی خط رویش مو ، به پیوند فولیکول های مو با دقت و ظرافت بالا اقدام می گردد . به هنگام برداشت و کاشت فولیکول های پیوندی ، در هر دو ناحیه ی سر ، بیحسی موضعی ایجاد می گردد .

ماندگاری نتایج کاشت مو STRIP

ماندگاری نتایج کاشت مو STRIP پس از رسیدن موهای پیوندی به مرحله ی رشد کامل ، به صورت دائمی و مادام العمر خواهد بود ، زیرا این موها در برابر هورمون ریزش مو مقاوم هستند .

هزینه روش کاشت مو STRIP

هزینه روش کاشت مو STRIP ، با توجه به میزان ناحیه ی طاس به مو ، دستمزد پزشک متخصص و هزینه کلینیک زیبایی تعیین می شود که در ایران هیچ قانون مشخصی جهت تعیین هزینه ی مو وجود دارد ، به عنوان مثال در یک کلینیک زیبایی هزینه ی روش کاشت مو STRIP اگر دو میلیون تومان شود ، ممکن است در کلینیک دیگری برای همین فرد ، هزینه کاشت مو 10 میلیون تومان تعیین شود ، لذا هر کلینیک شاخص های متفاوتی جهت تعیین قیمت کاشت مو دارد . کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X