بهترین پزشک لیپوماتیک در تهران و ایران

بهترین پزشک لیپوماتیک در تهران و ایران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین پزشک لیپوماتیک در تهران و ایران

هنگامی که فرد دارای چربی های انباشته شده ای باشد که در مقابل ورزش و رژیم غذایی مقاوم هستند ، روش لیپوماتیک ، راه حل مناسبی برای لاغری موضعی خواهد بود . در این روش، پزشک لیپوماتیک متخصص با بیحسی موضعی و ایجاد شکاف های ریز ، لوله ای به نام کانولا را به زیر پوست در محل چربی ها عبور داده و با جداسازی چربی ها به وسیله ی حرکت سه بعدی کانولا ، به طور موثر و یکنواختی چربی ها از زیر پوست توسط مکش دستگاه لیپوماتیک به بیرون از بدن تخلیه می گردد.

چربی های تخلیه شده به سبب بافت سالمی که دارند ، می توانند جهت تزریق مجدد برای ترمیم و برجسته سازی دیگر نواحی بدن مثل ؛ برجسته سازی گونه ، لب ، باسن و ... به کار گرفته شوند .

مهارت های تخصصی پزشک لیپوماتیک

مهارت پزشک لیپوماتیک در کنترل و تنظیم عبور لوله ی کانولا ، در موفقیت و تخلیه ی صحیح و یکنواخت چربی ها بسیار موثر می باشد .

از این رو پزشک لیپوماتیک ضمن تخصص لازم در زمینه عمل های زیبایی و لاغری موضعی باید به طور کامل از نحوه ی صحیح و استاندارد به کار گیری دستگاه لیپوماتیک به خوبی آگاهی داشته باشد .

قبل از شروع جلسه ی پیکرتراشی به روش لیپوماتیک، پزشک لیپوماتیک باید با بررسی های لازم ، سابقه ی بیمار و مصرف داروهای خاص متقاضی مورد نظر را مورد ارزیابی قرار دهد و تنها در صورت سلامت کامل فرد ، به انجام روش لیپوماتیک مبادرت ورزد .

در حین انجام عمل ساکشن چربی ها توسط دستگاه لیپوماتیک پزشک باید به دید باز ، سلامت و حرکت لوله ی کانولا را تحت نظر داشته باشد .

 پزشک لیپوماتیک  در جلسه ی مشاوره ی قبل از لیپوماتیک چربی ها باید به طور کامل مراقبت ها و توصیه های لازم قبل و بعد از عمل و نیز نحوه ی انجام عمل لیپوماتیک را به طور کامل برای بیمار تشریح نماید .

پزشک لیپوماتیک  باید مهارت و تخصص لازم مورد نیاز جهت انجام حرفه ای و بدون عارضه ی عمل زیبایی لیپوماتیک را با کسب تجربیات لازم در این زمینه بدست آورده باشد ، لذا از انجام چنین عمل حساسی نزد پزشکان کم تجربه و عمومی باید جدا خودداری نمود .

پزشک لیپوماتیک باید پس از انجام عمل زیبایی لاغری موضعی لیپوماتیک ، روند بهبود و تاثیر عمل را با تعیین ویزیت مجدد مورد بررسی قرار دهد .

منبع: کلینیک تخصصی لاغری و تناسب اندام ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X