10 مورد از بهترین عمل های زیبایی در ایران

10 مورد از بهترین عمل های زیبایی در ایران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

10 مورد از بهترین عمل های زیبایی در ایران

گر چه از عمر گسترش جراحی های نوین زیبایی در ایران بیش از چند دهه نمی گذرد اما شتاب و گسترش و استقبال افراد مختلف جامعه از انواع این جراحی ها باعث گردیده است تا ایران از لحاظ رتبه بندی این گونه جراحی ها در رتبه های بالای جدول قرار بگیرد اما 10 مورد از بهترین عمل های زیبایی در ایران کدامند.

بهترین عمل های زیبایی

امروزه با گسترش علم پزشکی در زمینه جراحی های زیبایی این گونه جراحی ها گسترش زیادی پیدا کرده اند و اغلب نواحی صورت و بدن مورد جراحی های زیبایی قرار می گیرند تا همواره جوان و شاداب نگه داشته شوند و انتخاب بهترین جراحی های زیبایی به نوع نگاه افراد به ظاهر خود و دیگران بستگی خواهد داشت و بهترین عمل زیبایی عملی خواهد بود که باعث ایجاد تغییری مثبت در زیبایی فرد گردد و خواسته و منظور وی را از انجام جراحی برآورده بسازد در حالی که کمترین عوارض ممکن را برای بیمار در پی داشته باشد.

  10 مورد از بهترین عمل های زیبایی

در کشور ایران جراحی های مربوط به رینوپلاستی یا همان جراحی زیبایی بینی و جراحی لیپوساکشن جهت خارج کردن چربی های بدن در صدر توجه مردم قرار دارند اما جراحی های زیبایی صورت مانند لیفت پوست، لیفت گردن و از بین بردن غبغب، کوچک کردن و بزرگ کردن سینه ها، کوچک کردن سینه در مردان، لیپوساکشن شکم و پهلوها، بزرگ کردن باسن، لیفت بازوها و کوچک کردن گوش بسیار مورد توجه می باشد.

عوامل موثر بر گسترش عمل های زیبایی در ایران

پیشرفت های پزشکی و استفاده از شیوه های نوین جراحی زیبایی ، رسانه های جمعی، عوامل فرهنگی و اجتماعی ،  رقابت میان مردم مخصوصا در زنان و عوامل روانی  از عواملی هستند که منجر به گسترش این گونه جراحی ها و بهترین عمل های زیبایی در جامعه ایران شده اند. یکی از مهم ترین عوامل گسترش و استقبال مردم ایران از عمل های زیبایی نتایج روانی پس از انجام این گونه جراحی ها می باشد که فرد پس از انجام عمل تجربه مثبتی را در مورد افزایش اعتماد به نفس و رضایت از اعضای بدن خود بدست می آورد و به همین دلیل روابط اجتماعی خود را بهبود می بخشد و سعی می کند کیفیت زندگی خود را نسبت به دیگران ارتقا ببخشد . کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X