بهترین روش برای از بین بردن لاغری صورت

بهترین روش برای از بین بردن لاغری صورت

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین روش برای از بین بردن لاغری صورت

لاغر شدن صورت مشکلی می باشد که هر فردی مدتی آن را تجربه کرده است و ایجاد این وضعیت در صورت باعث می گردد تا چهره استخوانی و تکیده به نظر بیاید و شادابی و طراوت خود را از دست بدهد اما بهترین روش برای از بین بردن لاغری صورت چیست.

لاغری صورت

برخی از افراد به دلیل کاهش وزن شدید ، بالا رفتن سن و بیماری دچار لاغری صورت و استخوانی شدن صورت می گردند که این حالت برای آنها بسیار ناخوشایند خواهد بود و به انواع روش های درمانی جهت برگرداندن چاقی به صورت خود متوسل می شوند.

علت لاغری صورت

کاهش وزن شدید و بالا رفتن سن باعث می گردد تا زیر پوست چربی کمتری تولید گردد و چربی موجود نیز از بین برود به همین دلیل حد فاصل بین پوست و استخوان از بین خواهد رفت و چهره استخوانی و لاغر خواهد شد و به خاطر همین سن فرد از آنچه که باید باشد بیشتر و مسن تر به نظر خواهد آمد.

از بین بردن لاغری صورت با روش های خانگی

با استفاده از برخی روش های خانگی مانند تهیه ماسک های آبرسان به پوست مانند ماسک عسل، گلاب و خیار و ماساژ پوست به این مواد و مصرف آب بیشتر و فیبر درمانی و مصرف میوه و سبزیجات در رژیم غذایی می توان آب میان بافتی پوست را افزایش داد.

رفع لاغری صورت با روش های تزریقی

با استفاده از تزریق ژل ، بوتاکس، چربی و قرار دادن پروتز گونه می توان تا حد مطلوبی حجم چربی از دست رفته صورت را به آن بازگردانید و صورت را جوانسازی و با طراوت ساخت.

از بین بردن لاغری صورت

یکی از بهترین روش های از بین بردن لاغری صورت تزریق چربی به آن می باشد که در این روش متخصص از چربی بدن خود بیمار جهت تزریق به صورت استفاده می نماید و پس از خارج کردن چربی و خالص نمودن آن تزریق با سرنگ های مخصوص در نواحی مختلف صورت انجام می پذیرد تا صورت حالت استخوانی خود را از دست دهد و چاق و شاداب گردد، در این روش به دلیل استفاده از چربی بدن خود بیمار وی دچار واکنش حساسیت نخواهد شد و چربی توسط بدن دفع نخواهد گردید. هر فردی که به چاق ماندن و چاق ساختن صورت خود علاقه دارد می تواند با مصرف انواع جوانه های غلات و حبوبات  در سالادهای مصرفی خود به افزایش نشاط و شادابی صورت خود و پر شدن و چاق به نظر آمدن آن کمک نماید. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X