تزریق چربی ، بهترین راه چاق شدن صورت

تزریق چربی ، بهترین راه چاق شدن صورت

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

تزریق چربی ، بهترین راه چاق شدن صورت

برخی از افراد به دلیل ژنتیک، بیماری، کاهش وزن سریع و بالا رفتن سن دچار لاغری صورت هستند  و در واقع این افراد چربی مناسبی در زیر پوست صورت خود جهت حجم دهی به نواحی مختلف صورت خود ندارند و به همین دلیل صورت آنها بیش از حد استخوانی به نظر می آیید، یکی از فاکتورهای زیبایی و شادابی صورت چاقی صورت می باشد و افرادی که صورتی لاغر و تکیده دارند سن آنها بیش از آنچه باید باشد مسن تر نشان داده می شود، یکی از راه های ایجاد چاقی در صورت تزریق چربی به صورت می باشد که باید دید تزریق چربی ، بهترین راه چاق شدن صورت چگونه انجام می پذیرد.

چاق شدن صورت

افرادی که بر اثر بیماری یا کاهش وزن و یا بالا رفتن سن چربی زیر پوست خود را از دست داده اند به دلیل داشتن صورت استخوانی به دنبال بهترین روش جهت ایجاد چاقی صورت در خود هستند و ممکن است از روش های مختلفی مانند روش های طبیعی و خانگی نیز در این کار بهره بگیرند.

روش های چاق شدن صورت

امروزه می توان با تزریق ژل، چربی و بوتاکس به نواحی مختلف صورت مانند پیشانی ، گونه و چانه حجم از دست رفته چربی صورت را جبران نمود و باعث افزایش حجم و چاقی در این نواحی و کل صورت گردید البته استفاده از این مواد تنها به طور موقت مشکل لاغری صورت را رفع خواهد نمود.

 تاثیر تزریق چربی در چاق شدن صورت

تزریق چربی به صورت جهت بهبود ظاهر آن و جوانسازی پوست و چاق نمودن نواحی آن یکی از چندین روش تزریقی و محبوب بین مردم می باشد که به طور موثری در کوتاه ترین زمان ممکن لاغری صورت را از بین می برد.

مزایای تزریق چربی در چاق شدن صورت

- تزریق چربی به طور چشمگیری چین و چروک صورت را از بین می برد و باعث افزایش حجم مناطق مختلف صورت می گردد. - تزریق چربی به صورت دوام بیشتری نسبت به سایر روش ها در چاق شدن صورت دارد. -  این درمان بدون درد و به صورت سر پایی طی چند دقیقه صورت می پذیرد . - به دلیل برداشتن چربی از بدن خود فرد مانند نواحی شکم و پهلو ها پوست صورت دچار واکنش حساسیت و التهاب پس از تزریق نخواهد شد.

چگونگی تزریق چربی جهت چاق شدن صورت

تزریق چربی به صورت فرآیندی دو مرحله ای شامل برداشت چربی از نواحی بدن خود فرد مانند شکم و پهلوهای وی که چربی بیشتری دارند و جداسازی چربی از خون و خالص کردن آن در دستگاه و مرحله بعد تزریق آن به صورت می باشد که این کار با استفاده از سرنگ های مخصوص توسط متخصص صورت می پذیرد. در تزریق چربی به صورت جهت ایجاد چاقی در آن به دلیل استفاده از یک ماده طبیعی صورت دچار حساسیت و واکنش التهابی نخواهد شد و این تزریق یک تاثیر ماندگار طولانی مدت در رفع لاغری صورت خواهد داشت که در صورت تکرار موجب جذب طولانی مدت چربی توسط صورت خواهد شد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X