قیمت و هزینه جراحی پلاستیک در تهران و ایران

قیمت و هزینه جراحی پلاستیک در تهران و ایران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

قیمت و هزینه جراحی پلاستیک در تهران و ایران

با پیشرفت صنعت مد بسیاری بر این آمدند که سبک زندگی خود را تغییر دهند و مطابق با مد پیش روند و تغییراتی را در ظاهر و تناسب اندام خود به وجود آورند. بسیاری از روش های جراحی زیبایی در سراسر جهان ، شامل جراحی های پلاستیک و بازسازی و ترمیم است که باعث تغییرات اساسی در افراد خواهد شد. افرادی که خواهان جراحی پلاستیک هستند باید به خوبی از آن اطلاع داشته باشند این اطلاعات شامل هزینه جراحی پلاستیک ، شیوه عمل جراحی قبل و بعد از آن و موارد بسیاری است که بیمار باید با جراح پلاستیک به مشاوره بپردازند.

انواع جراحی پلاستیک و قیمت جراحی پلاستیک

جراحی پلاستیک می تواند بر روی صورت نیز انجام گیرد؛ مثل جراحی زیبایی بینی (رینوپلاستی) که در کشور ما بسیار شایع می باشد. برای برآورد هزینه های جراحی زیبایی بینی بسیاری از موارد باید در نظر گرفته شود که این موارد شامل هزینه و دستمزد پزشک، وسایل بیهوشی و بیمارستان ، متخصص بیهوشی ، هزینه ای بابت اتاق عمل، داروهای مصرفی ، دستمزد و هزینه ای برای پرستاران و تکنسین ها می باشد.

هزینه جراحی ترمیمی و بینی های گوشتی به مراتب بیشتر است در واقع بینی های گوشتی و بزرگ به مراتب هزینه ای بیشتری در پی خواهند داشت.

بعد از جراحی پلاستیک بیمار باید هزینه کافی برای تهیه داروها و مواد مصرفی بعد از عمل جراحی پلاستیک را داشته باشد و این نکته قابل ذکر است که این هزینه ها جدا از هزینه جراحی پلاستیک می باشد. از این رو جراح پلاستیک می تواند قبل از عمل در مورد داروهای بعد از عمل پیشنهادی داشته باشد که توصیه می شود این هزینه ها را هم در نظر بگیرید.

هزینه های قبل از عمل می تواند شامل : آزمایش ها، ویزیت، عکس و... باشد. بیمار بعد از جراحی پلاستیک، بسته به نوع جراحی و عمق آن باید در مدت زمان های خاص و منظم به جراح مراجعه کند و ویزیت شود این کار ممکن است ماهانه انجام شود و تا بهبودی کامل ادامه داشته باشد؛ از این رو هزینه های ویزیت نیز باید مد نظر گرفته شود.

آیا بیمه هزینه های جراحی پلاستیک را پوشش می دهد؟

لازم به ذکر است که در ایران برخی از بیمه های درمانی هزینه برخی عمل های جراحی پلاستیک را بر عهده می گیرند.

این نکته را به خاطر داشته باشید که هر عضوی از بدن بسیار با ارزش است و باید در نظر داشت که کیفیت را جایگزین هزینه کنید، به عبارت بهتر کیفیت بسیار با ارزش تر از هزینه است.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X