لیزر الیت پلاس برای چه پوستی مفید است؟

لیزر الیت پلاس برای چه پوستی مفید است؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

لیزر الیت پلاس برای چه پوستی مفید است؟

لیزرهای مختلفی در مراکز و کلینیک های زیبایی با اهداف درمانی مورد استفاده قرار می گیرد که هر کدام ویژگی و مزایای خاص خود را دارد ، در همین راستا در این مقاله کاربرد لیزر الیت پلاس برای انواع پوست مورد بررسی قرار گرفته شده است .

لیزر الیت پلاس

به طور کلی در رابطه با لیزر الیت پلاس می توان عنوان نمود که این دستگاه ، با داشتن دو نوع لیزر یعنی لیزر ان‏ دی ‏یگ ( Nd-YAG )  و  لیزر الکساندرایت (Alexandrite) با قابلیت جذب بالا در ملانین، از جمله جدیدترین دستگاه های لیزر محسوب می شود ، این دستگاه  هندپیس های متنوعی در اندازه های  3 ، 5 ، 7 ، 10 ، 12، 15  و 18 میلیمتری دارد .

ویژگی های لیزر E-Light پلاس

قابلیت تنظیم عرض پالس ، تنظیم طول موج ، تنظیم سطح انرژی و تنظیم فرکانس تابش اشعه لیزر، ، تنظیم عمق نفوذ ، تنظیم سرعت و انتخاب شیوه درمان را با توجه به نیاز خاص هر بیمار از جمله ویژگی های برتر لیزر الیت پلاس می باشد . لیزر الیت پلاس دارای تائیدیه سازمان غذا و داروی امریکا (FDA) و استاندارد طلایی لیزر در رفع موهای زائد، ضایعات عروقی و ضایعات پیگمانته می باشد که نشان دهنده ی استاندارد بالای این دستگاه است .

کاهش درد و آسیب ‏های حرارتی در لیزر ایلایت پلاس

سیستم خنک کننده موجود در دستگاه‏ لیزر الیت پلاس ، با تولید جریان هوای خنک تا دمای 30- سانتیگراد ، بدون تداخل در عملکرد لیزر و هیچ ‏گونه هزینه جانبی و مصرفی برای مرکز، باعث خنک شدن ناحیه تحت درمان و جلوگیری از درد و آسیب ‏های حرارتی در فرد خواهد شد که از مزیت های مهم این نوع لیزر به شمار می رود .

کاربرد لیزر الیت plus برای انواع پوست

لیزر الیت پلاس با دارا بودن دو نوع لیزر ؛ ان‏ دی ‏یگ با طول موج 1064 نانومتر و لیزر الکساندرایت با طول موج 755 نانومتر برای انواع  پوست ،  از روشن تا تیره و برنزه، مناسب خواهد بود .

اثرات لیزر ایلایت پلاس

  • نابودی موهای زائد، حتی موهای کرکی و نازک برای انواع پوست
  • درمان ضایعات لکه های پوستی
  • از بین بردن ضایعات ناشی از آفتاب و قرمزی صورت
  • کاهش کک و مک و لکه‌های ناشی از افزایش سن
  • درمان ضایعات عروقی نمایان روی سطح پوست صورت و پا
  • زیباسازی و جوان‏ سازی پوست
  • کاهش چین و چروک های پوست
کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X