انواع عمل لاغری برای کاهش سایز دور شکم

انواع عمل لاغری برای کاهش سایز دور شکم

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

انواع عمل لاغری برای کاهش سایز دور شکم

کاهش چربی انباشته شده ی شکم موجب کاهش سایز و باریک شدن کمر و ایجاد تناسب اندام زیبایی در فرد خواهد شد ، از آنجا که لاغری شکم همواره مورد توجه افراد بسیاری قرار دارد ، از این رو در این مقاله ، انواع عمل لاغری برای کاهش سایز دور شکم مورد بررسی قرار گرفته شده است .

عمل لاغری

در یک عمل لاغری ، چربی شکم و پهلو از بافت های بدن طی یک جلسه به شکل موثری برداشته می شود ، بدین ترتیب به راحتی فرد می تواند از شر چربی های شکم که طی چند سال انباشته شده بودند ، رهایی یابد و ضمن برخورداری از تناسب اندام ، اعتماد به نفس بالایی نیز پیدا خواهد کرد .

انواع عمل لاغری

به منظور کاهش سایز دور شکم ، از عمل های زیبایی نظیر ؛ آبدومینوپلاستی ، لیپولیزر ، لیپوساکشن ، کرایولیپولیز ، لیپوماتیک و ... استفاده می شود .

عمل لاغری آبدومینوپلاستی

در این عمل زیبایی به منظور لاغری در ناحیه ی شکم و برداشتن پوست اضافه ی شکم ، برشی مانند عمل سزارین اما بزرگتر در پایین شکم ایجاد می شود و از طریق آن ، حجم قابل توجهی از چربی شکم و پوست اضافه ی آن توسط تیغ جراحی برداشته می شود ، بدین ترتیب تناسب اندام زیبایی در فرد ایجاد خواهد شد .

عمل لاغری لیپوساکشن

این نوع عمل لاغری برای افرادی مناسب است که تنها قصد از بین بردن چربی های ناحیه شکم را دارند و کاری به پوست شکم ندارند ، لذا با ایجاد یک برش کوچک به منظور عبور یک لایه کانولا ، در اثر مکش دستگاه ، چربی ها از بدن تخلیه می شد و فرد به راحتی طی یک جلسه چندین کاهش سایز خواهد داشت .

عمل لاغری لیپولیزر

در این نوع عمل زیبایی ، گرمای حاصل از اشعه ی لیزر سبب محلول شدن چربی های شکم و دفع آنها از طریق سوخت و ساز طبیعی بدن خواهد شد .

عمل لاغری کرایولیپولیز

در این نوع عمل زیبایی ، سرمادهی شدید به چربی ها سبب از بین رفتن پیوند میان چربی های انباشته شده و جدا شدن آنها از بافت بدن  خواهد شد ، در نتیجه لاغری موضعی برای فرد حاصل خواهد شد .

عمل لاغری لیپوماتیک

در این نوع عمل زیبایی که در واقع نوع پیشرفته عمل لیپوساکشن می باشد ، با عبور یک کانولای ظریف به زیر پوست در محل چربی ها ، حرکت ارتعاشی و مکش دستگاه به واسطه ی کانولا سبب کنده شدن چربی های انباشته شده از دیگر بافت های بدن و تخلیه ی آنها به بیرون از شکم فرد خواهد شد. کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X