هزینه خالبرداری با لیزر در بهترین کلینیک تهران

هزینه خالبرداری با لیزر در بهترین کلینیک تهران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

هزینه خالبرداری با لیزر در بهترین کلینیک تهران

خال از جمله مشکلات پوستی که افراد بسیاری درگیر آن هستند ، تقریبا همه بر روی پوست صورت و بدن خود دارای خال هستند ، در همین راستا در این مقاله ، برای آن عده از افراد که متقاضی برداشتن خال هستند ، هزینه خالبرداری با لیزر در بهترین کلینیک تهران مورد بررسی قرار گرفته شده است .

خالبرداری با لیزر

در روش خالبرداری با لیزر ، معمولا به یک الی سه جلسه لیزردرمانی نیاز می باشد که در این روش ، اشعه ی لیزر جهت برداشت خال ، به طور مستقیم به خال تابیده می شود ، آن را گرم کرده و در نهایت ، خال در اثر گرما ترکانده می شود . از آنجا که در لیزردرمانی خال ، برش ، بخیه و ایجاد زخمی حاصل نمی شود ، لذا اسکار نیز پس از لیزردرمانی خال بر روی پوست ایجاد نخواهد شد .

خال های مناسب خالبرداری با لیزر

خال های تازه ایجاد شده و خال هایی با قطر کوچک و صاف خال های مناسب لیزر درمانی هستند اما از لیزر درمانی نمی توان جهت برداشت خال های بسیار بزرگ و خال هایی که از پوست بیرون زده اند ، استفاده کرد . قبا از اقدام به برداشت خال توسط لیزر ، پزشک متخصص باید خال مورد نظر را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهد .

مزیت های برداشتن خال با لیزر

  • روشی غیر تهاجمی و ایمن
  • درد بسیار کم و قابل تحمل
  • عدم نیاز به سوزاندن پوست
  • عدم ایجاد عفونت
  • امکان برداشت خال های بینی و صورت
  • امکان برداشت چندین خال در طول یک جلسه

هزینه خالبرداری با لیزر

هزینه خالبرداری با لیزر با توجه به تعداد خال های پوستی ، عمق خال ها ، نوع لیزر مورد استفاده ، موقعیت کلینیک زیبایی و دستمزد متخصص پوست تعیین می شود ، در افراد مختلف ، هزینه خالبرداری با لیزر به دلیل متفاوت بودن شرایط هر فردی ، متفاوت خواهد بود .

نتایج خالبرداری با لیزر

با برداشت خال های پوستی به کمک لیزر ، دیگر شاهد رشد مجدد خال ها نخواهیم بود ، زیرا اشعه ی لیزر به طور کامل ریشه ی خال را سوزانده و خال را از بین می برد ، با این حال به منظور جلوگیری از ایجاد خال های جدید همواره استفاده از کرم ضد آفتاب مناسب پوست باید به طور مرتب مورد استفاده قرار گیرد . برای دریافت مشاوره جراحی زیبایی و استعلام هزینه جراحی زیبایی و مشاوره رایگان، می توانید با شماره 22221000 تماس حاصل فرمایید. مشاوران کلینیک ایران نوین، در هر لحظه آماده پاسخگویی به سؤالات شما هستند. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X