دانستنی ها درباره جراحی پلاستیک سینه

دانستنی ها درباره جراحی پلاستیک سینه

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

دانستنی ها درباره جراحی پلاستیک سینه

جراحی زیبایی سینه که به نام لیفت سینه نیز شناخته شده است، نوعی از جراحی زیبایی محسوب می شود که در آن سینه را شکل و فرم می دهند و باعث سفت و زیبا شدن آن می شود. جراحی پلاستیک سینه نه تنها ظاهری زیبا به سینه می دهد بلکه فرم مناسبی در لباس به سینه ها می بخشد.

یک جراح زیبایی با از بین بردن پوست های اضافی و قرار دادن نوک سینه در جای مناسب، فرمی رو به جلو و زیبا به سینه ها می بخشد. در طول عمل جراحی نیز می توان آن را بزرگ کرد و به زیبایی طبیعی سینه افزود.

دلایل اقدام خانم ها جهت جراحی پلاستیک سینه

برای زیباتر شدن سینه بعد از دوران بارداری و شیردهی. بارداری برخی تغییرات ناخواسته از جمله کشیده و تیره شدن سینه را به وجود می آورد. از این رو لیفت سینه آن را زیباتر می کند.

بعد از کاهش مقداری زیادی از وزن بدن سینه شکل نافرمی به خود میگیرد. کاهش وزن یعنی کاهش حجم سینه؛ از این رو اقدام به جراحی پلاستیک سینه صورت می گیرد.

در چه مواردی فرد نیاز به جراحی زیبایی سینه دارد؟

در واقع تنها راهی که بتوان تشخیص داد که یک فرد به جراحی زیبایی سینه نیاز دارد؛ مشورت با یک جراح متخصص است.

این سوال در ذهن ممکن است به وجود آید که جراحی زیبایی سینه چگونه به شکل دهی سینه کمک می کند؟ یا ممکن است احساس کنید که نوک سینه تان به سمت پایین است. همان طور که پوست در پایه سینه شروع به گسترش و سفت شدن می کند، نوک سینه به سمت پایین کشیده می شود از این رو در جراحی زیبایی سینه، با تغییر در بافت سینه باید نوک سینه به شکل بالا برگردد. گاهی مواقع نامساوی بودن نوک سینه با یکدیگر شکلی نامناسب به آن داده است.

برای جراحی زیبایی سینه انتخاب جراح زیبایی مهم ترین تصمیمتان است. هنگامی که در جستجوی جراح زیبایی هستند از او در مورد عمل جراحی و قبل و بعد از آن بپرسید، تصاویر قبل و بعد او را مشاهده کنید. از بیماران جراح می تواند سوالاتی که در ذهن خود دارید، بپرسید. به وب سایت جراح زیبایی سینه خود مراجعه نمایید و تصاویر و سوال و جواب ها را مشاهده نمایید. به نتایجی که بیماران داشتند توجه دقیق کنید. به خصوص بیمارانی که قبل از جراحی سینه هایی شبیه به سینه های شما را داشته اند می تواند کمک کننده باشد. منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X