مزایا و فواید لیفت افتادگی پوست گردن و زیر چانه

مزایا و فواید لیفت افتادگی پوست گردن و زیر چانه

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

مزایا و فواید لیفت افتادگی پوست گردن و زیر چانه

پوست گردن نیز مانند سایر نقاط بدن تحت تاثیر عوامل مختلفی چون بالا رفتن سن و بیماری دچار شل شدگی و افتادگی می گردد که این امر موجب می گردد زیبایی گردن و خوش فرمی و خط چانه از بین برود و افرادی که دچار این مشکل شده اند به فکر راهی برای رفع این مشکل خود باشند، لیفت گردن برای رفع چروک آن با انواع روش های جراحی ، لیزری و تزریقی انجام می گیرد که باید دید مزایا و فواید لیفت افتادگی پوست گردن و زیر چانه چیست.

افتادگی پوست گردن

عضلات پوست گردن تحت تاثیر عواملی چون بالا رفتن سن، بیماری، لاغری و اشعه آفتاب دچار شل شدگی و افتادگی می گردند و استحکام و انعطاف پذیری خود را از دست می دهند و این افتادگی و آویزان بودن پوست گردن علاوه بر فرسوده نشان دادن گردن باعث از بین رفتن خوش فرمی و خوش تراشی چانه نیز می گردد که باعث می گردد چهره فرد بسیار پیر نشان داده شود.

لیفت افتادگی پوست گردن

جوانسازی پوست گردن با انجام روش های جراحی و غیر جراحی مانند RF، هایفوتراپی،  لیزر  و تزریق چربی و بوتاکس انجام می گیرد که هر روش  خصوصیات مختص به خود را دارد و برای افراد مختلف از روش های متفاوتی استفاده می شود.

مزایا و فواید لیفت گردن

لیفت گردن با هر روشی که انجام گیرد آثار پیری و افتادگی در پوست را حذف می نماید و به بیمار کمک می کند تا گردنی زیبا و جوان و چانه ای خوش فرم و متناسب با سایر اجزای صورت داشته باشد، لیفت گردن در هر بیماری باید جهت دستیابی به بهترین نتیجه با مناسبترین و موثرترین روش درمانی صورت بگیرد و ممکن است در یک بیمار به دلیل وضعیت گردن وی چندین روش درمانی با هم ترکیب شود . یکی از بهترین روش های لیفت گردن و زیر چانه به خاطر افتادگی پوست گردن روش هایفوتراپی می باشد که در این روش از امواج مافوق صوت برای لیفت طبیعی پوست استفاده می شود و این امواج به دلیل ایجاد تمرکز و انرژی در زیر پوست باعث تقویت کلاژن سازی در پوست گردن می شوند و بدون آسیب به سطح پوست گردن توسط این روش درمانی کشیده و جوانسازی خواهد شد. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X