بهترین مراکز لاغری موضعی کرایو در غرب تهران

بهترین مراکز لاغری موضعی کرایو در غرب تهران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین مراکز لاغری موضعی کرایو در غرب تهران

در اغلب مراکز درمانی زیبایی از روش های مختلفی برای ایجاد لاغری موضعی استفاده می گردد که این روش ها به دلیل عدم جراحی و به جا ماندن جای  زخم و بخیه در پوست مورد استقبال بیماران قرار گرفته است ، یکی از روش های لاغری موضعی روش کرایو می باشد اما بهترین مراکز لاغری موضعی کرایو در غرب تهران چه مراکزی می باشند.

لاغری موضعی کرایو

نام اصلی این روش کرایو ژنیک لیپولیزیس می باشد که اولین بار توسط کمپانی زلتیک آمریکا با نام کرایولیپولیز یا کول اسکالپتینگ پس از اخذ تاییدیه های لازم از FDA آمریکا به بازار معرفی گردید،کرایولیپولیز جدیدترین و پیشرفته ترین روش غیرتهاجمی در درمان لاغری موضعی می باشد که در قسمت های مختلف بدن چون شکم ،کمر،پشت و پهلو،ران،زانو،مچ و ... در تعداد جلسات کم سلولهای چربی را بدون آسیب به سایر بافتهای بدن حذف می کنند و این نکته نیز مهم است که بدانید Cryolipollis درمانی قطعی برای چاقی نیست؛ بلکه به حذف توده‌های کوچک چربی که با ورزش و رژیم به آسانی قابل حذف نیستند، کمک می‌کند. در این روش به دلیل استفاده از سرمای منفی و خلا ایجاد شده بر اثر استفاده از دستگاه سلول های چربی سطحی پوست کریستالیزه می شوند و دچار مرگ سلولی می گردند و به مرور زمان طی چند ماه از بدن توسط ادرار دفع می گردند، در این روش به دلیل تمرکز بالای دستگاه و ایجاد فشار چربی ها وکیوم و فشرده می شوند و از این طریق طی چند جلسه به طور کامل از بین خواهند رفت و به دلیل تخریب شدن کامل چربی ها برگشت پذیر نخواهند بود.و نتایج برجسته و قابل توجهی از کاهش بافت چربی و سلولهای چربی را به بیمار نشان می دهد .

مزایای کرایولیپولیز موضعی بدن

در روش کرایولیپولیز تعداد سلول های چربی کم و از بین می رود نه حجم آنها کاهش پیدا می کند، کاهش سایز بدن طی یک جلسه درمانی قابل توجه خواهد بود و در این روش به دلیل تمرکز بالای دستگاه بر روی سلول های چربی سایر بافت های بدن آسیب نخواهد دید.

معایب کرایولیپولیز موضعی بدن

  • درد بیمار در طی درمان
  • قرمزی ، کبودی و یا تورم پوست در محل معالجه
  • احساس درد، سوزش یا تیر کشیدن در محل معالجه
  • احساس کشیدگی در قسمت‌های معالجه شده

میزان کاهش سایز در هر جلسه چقدر است؟

میزان کاهش سایز در هر جلسه بسته به منطقه تحت درمان متفاوت بوده و حتی نتیجه حاصل از این روش از شخصی به شخص دیگر متفاوت می باشد .اما به طور میانگین بیمار در هر جلسه درمان بین 4 تا 12 سانتی متر کاهش سایز خواهد داشت.

بهترین مرکز لاغری موضعی کرایو در غرب تهران

در بسیاری از مراکز زیبایی غرب تهران  از روش لاغری کرایولیپولیز برای از بین بردن چربی های اضافه بدن استفاده می گردد که بهترین مرکز زیبایی از لحاظ لاغری موضعی با روش کرایو مرکزی خواهد بود که از دقیق ترین و استاندارترین دستگاه کرایو برای درمان چاقی موضعی در بیماران با کمک متخصص با تجربه  استفاده می نماید  زیرا غیر استاندارد بودن این دستگاه باعث ایجاد صدمه به بافت سایر نقاط بدن می گردد که بیمار از این وضعیت قطعا ناراضی خواهد بود،  بهترین مرکز  زیبایی کرایو در غرب تهران مرکزی خواهد بود که در آن ، در کنار استفاده از دستگاه استاندارد ، پزشک معالج ماهری نیز بر کار کرایو بیمار نظارت داشته باشد تا عوارض خاصی برای بیمار ایجاد نگردد و بیمار از مراجعه به مرکز زیبایی بیشترین رضایت ممکن را داشته باشد. کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X