چگونه از شل شدن پوست شکم پس از لیپوماتیک جلوگیری کنیم؟

چگونه از شل شدن پوست شکم پس از لیپوماتیک جلوگیری کنیم؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

چگونه از شل شدن پوست شکم پس از لیپوماتیک جلوگیری کنیم؟

یکی از نگرانی افرادی که می خواهند با استفاده از روش های مدرن و با استفاده از دستگاه های پیشرفته لاغری اقدام به کاهش وزن خود نمایند افتادگی پوست بعد از کاهش چربی های بدن می باشد که باعث ایجاد حالت ناخوشایندی در ظاهر افراد خواهد شد ، یکی از روش های پیشرفته ایجاد لاغری استفاده از روش لیپوماتیک می باشد که افرادی که قصد استفاده از این روش را دارند در مورد افتادگی پوست خود بعد از کاهش وزن نگرانی های زیادی دارند اما چگونه از شل شدن پوست شکم پس از لیپوماتیک جلوگیری کنیم.

شل شدن پوست شکم

شل شدن پوست شکم بعد از کاهش وزن در استفاده از روش های لاغری نگرانی عمده اغلب بیماران می باشد  ، در ناحیه شکم به دلیل تجمع بیشتر سلول های چربی روش های زیادی برای ایجاد لاغری به کار برده می شود که در بیشتر این روش ها بعد از کاهش وزن پوست شکم شل و افتاده می گردد که این امر موضوعی ناخوشایند برای بیماران می باشد و به دنبال روشی خواهند بود که همزمان با ایجاد لاغری پوست را نیز لیفت و کشیده نماید.

لیپوماتیک

در روش لیپوماتیک جهت ایجاد لاغری و کاهش وزن از امواج اینفراسونیک استفاده می گردد و امواج این دستگاه سلول های چربی را کاملا تخریب می نمایند و با حرکات لرزشی کانولا که توسط برش  کوچکی در زیر شکم قرار داده می شود این چربی ها به حالت آزاد در آمده و به تدریج به وسیله دستگاه از بدن خارج می گردد.

شل شدن شکم بعد از لیپوماتیک

در روش لاغری لیپوماتیک به دلیل استفاده از امواج اینفراسونیک همزمان با خروج چربی ها از شکم به دلیل تاثیر امواج در کلاژن سازی پوست لیفت و کشیدگی پوست نیز انجام می گیرد و افتادگی پوست بعد از حذف چربی ها بسیار ناچیز خواهد بود و به هیچ وجه پوست شکم شل و افتاده نخواهد شد بلکه لیپوماتیک پوست به بیماران فرصتی خواهد داد تا با حذف برآمدگی های قسمت های چربی از ناحیه شکم ظاهر خود را بهبود ببخشند. در روش لیپوماتیک هدف از به کارگیری این روش در بیماران کاهش وزن نمی باشد بلکه کاهش سایز ، حجم و تغییر فرم بدن یا همان پیکر تراشی می باشد که اندامی زیبا را برای بیماران ایجاد می نماید و تنها در بیمارانی مفید خواهد بود که شاخص توده چربی آنها چندان بالا نباشد و برای افراد سنگین وزن و شاخص توده چربی بالا مورد استفاده قرار نخواهد گرفت. در استفاده از روش لیپوماتیک نه تنها ناهمواری و افتادگی پوست و شل شدگی پوست شکم  رخ نخواهد داد بلکه حتی سفت شدن و لیفت پوست صورت خواهد گرفت و کم شدن سایز و لیفت پوست تا مدتی بعد از عمل ادامه خواهد داشت . کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X